Kühne + Nagel ČR vede nový generální ředitel Miroslav Pudil

Miroslav Pudil nový CEO Kühne + Nagel

Miroslav Pudil nový CEO Kühne + Nagel

Kühne + Nagel, světová jednička v námořní kontejnerové přepravě, mění po 28 letech vedení v ČR - novým generálním ředitelem se v lednu stal Miroslav Pudil.

Od ledna převzal vedení české pobočky globálního logistického lídra Kühne + Nagel Miroslav Pudil.

Kühne + Nagel Česká republika je členem nadnárodní logistické skupiny Kuehne + Nagel Group se sídlem ve Švýcarsku. Skupina s 128letou historií je světovou jedničkou v námořní přepravě, globální dvojkou v leteckém cargu a dvojkou kontraktní logistiky.

Miroslav Pudil, absolvent VŠE, pracuje pro společnost Kühne + Nagel více než dvacet pět let, během kterých působil v různých pozicích, naposledy jako ředitel divize pozemních přeprav. Jedná se o zkušeného lídra s hlubokými znalostmi logistického trhu, jež jednoznačně přispějí k rozvoji digitálních aktivit společnosti Kühne + Nagel, k akvizici národních i globálních zákazníků a implementaci nových služeb s vysokou přidanou hodnotu.

"Mám radost, že jsem byl pověřen řízením národního zastoupení společnosti Kühne + Nagel. Těším se na spolupráci s týmy ze všech českých poboček a zároveň na rozvíjení vztahů s našimi zákazníky. Jsem přesvědčen, že se nám společně podaří i nadále posilovat pozici jedničky námořních přeprav a zvyšovat tržní podíly v letecké a silniční spedici. Už hned rok 2019 bude, podle mého názoru, velmi dynamický a pro naši operativu zásadní z důvodu implementace nových digitálních systémů a služeb," uvedl Miroslav Pudil.

O společnosti Kühne + Nagel

Kühne + Nagel operuje díky svým 79 000 zaměstnancům v 1 300 pobočkách již ve sto zemích. Společnost je globální jedničkou v námořní přepravě, světovou dvojkou v leteckém cargu a dvojkou kontraktní logistiky. Silniční přepravu zboží do celé Evropy, skladování a další logistické služby nabízí bez ohledu na destinaci nebo obor podnikání. Kühne + Nagel Česká republika byla založena v roce 1991 a v 8 pobočkách pracuje více než 250 logistických odborníků. Skupina Kuehne + Nagel vede svoji českou pobočku pod oficiálním názvem: Kühne + Nagel, spol. s r.o.

Více informací:

www.kuehne-nagel.cz

www.seaexplorer.com

Kontakt:

Lenka Křivancová

Marketing & Communications Manager

Tel.: 257 090 065

lenka.krivancova@kuehne-nagel.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-doprava-služby-personální-firmy-Kühne + Nagel

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.