PROTEXT VIDEO: Debata realitních odborníků na téma...

ČTK bude ve středu 7. listopadu od 14:00 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat živě video z debaty odborníků na téma Aktuální stav realitního zákona, který by reguloval činnost realitních makléřů. V diskusi se vyjádří vedoucí oddělení realitní činnosti Ministerstva pro místní rozvoj Pavel Rakouš, generální sekretář Asociace realitních kanceláří ČR Jan Borůvka, prezident Realitní komory ČR Jiří Lorman, předseda Hospodářské komory hlavního města Prahy, sekce realitní, stavební a územního rozvoje a majitel společnosti NEXT REALITY Robert Hanzl a advokát advokátní kanceláře Šebek & Partners Jiří Trunečka. Moderátorem diskuze bude výkonný ředitel Reality.iDNES.cz Petr Makovský.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení.

<iframe id="ls_embed_1541520025" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/8444159/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>

Klíčová slova ČR-reality-trh-zákon-Praha-7.11.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.