Víkend s Adventurou

Víkend s Adventurou se koná 19.- 20. května 2001 ve Veltrusech (nedaleko Kralup nad Vltavou). Připraven je pro širokou veřejnost, zejména rodiny s dětmi. Jedná se o víkend nabitý aktivitami pro pobavení i odreagování od všedního shonu.

Hlavní program proběhne v sobotu od 10:00 do 00:00 a v neděli od 10:00 do 15:00 a je připraven pro dospělé i děti. Návštěvníci mohou "ochutnat" rafting, lanové aktivity, cyklistický závod, hry a soutěže pro děti, pétanque, horkovzdušný balón, projížďky na koních a mnoho zajímavých aktivit. Program vyvrcholí vyhlášením soutěže účastníků o let horkovzdušným balónem a letem samotným. Na sobotní večer je připraveno posezení u ohně s kapelou Černí šviháci a noční cestovatelské promítání.

Všechny aktivity, které Adventura připravila, jsou k dispozici zdarma.

Adventura 11 let nabízí aktivní formy dovolené a její nabídka patří na českém trhu k nejpestřejším. Kromě komerčních aktivit pořádá pro veřejnost cestovatelské přednášky a výstavy. Více o Adventuře www.adventura.cz

Kontakt: Petra Sukupová, 0604/241546, e-mail: Petra.Sukupova@adventura.cz

Klíčová slova PROTEXT-Adventura

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura
Služby, cestovní ruch
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.