Firma Tenneco Automotive byla jmenována dodavatelem roku skupiny ADI.

Firma Tenneco Automotive obdržela ocenění dodavatel roku 2000 skupiny Auto Distribution International (ADI) jako uznání vynikajících výkonů v oblastech služeb a uspokojování zákazníků.

Cena byla předána během výročního setkání dodavatelů skupiny ADI. Vítěz ceny dodavatel roku ADI byl vybrán všemi 14 národními členskými organizacemi mezi evropskými členy skupiny ADI, dodávajícími homologované součástky.

"Jmenování dodavatelem roku ADI, je pocta pro Tenneco Automotive a celou evropskou prodejní síť," řekl Richard Sloan, generální ředitel Tenneco Automotive Europe, který převzal cenu jménem firmy. "Toto ocenění je výsledkem obrovského úsilí, které naše organizace věnovala výstavbě silných a trvalých obchodních vztahů s AD partnery po celé Evropě. Těšíme se na příležitost pokračovat v poskytování služeb AD partnerům během dalších let," dodal Emilio Cabrera, ředitel zodpovědný za oblast Evropy.

"Produkty obou firem Walker a Monroe jsou světovou třídou," řekl Pierre Farsy, prezident ADI (Europe). "A dnes jsme nesmírně potěšeni společností, která se zavázala podporovat naše priority a distribuční strategie," dodal.

Auto Distribution International je přední velkoobchodní skupinou na evropském trhu náhradních dílů, která byla založena v roce 1970. Prostřednictvím svých 14 národních partnerů představuje ADI více než 600 automobilových velkoobchodů se sítí okolo 1800 filiálek v 17 zemích. Distributoři AD měli v roce 1999 příjem 3,7 miliardy eur, převážně prostřednictvím prodeje opravárenským a karosářským dílnám.

Tenneco Automotive je výrobní podnik s obratem 3,5 miliardy dolarů s centrálou v Lake Forest, USA, s 23.000 zaměstnanců po celém světě. Tenneco Automotive je jedním z největších výrobců a prodejců podvozkových a výfukových systémů na světě, které se prodávají globálně pod obchodními značkami Monroe (R) a Walker (R). Pro více informací prosím kontaktujte: Peter Dercon - PR Manager, Tenneco Automotive Europe Tel: +32/2/706 9241 e-mail: peter.dercon@eu.tenneco-automotive.com Tenneco Automotive Europe Bourgetlaan 50 Av. Du Bourget 1130 Brussels Belgium

Klíčová slova PROTEXT-Tenneco Automotive-ADI

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.