Petice na podporu manželství muže a ženy má už 20 tisíc podpisů!

Petice Na podporu manželství http://www.podporamanzelstvi.cz , která se postavila za poslanecký návrh, jenž chce manželství jako svazek muže a ženy ústavně zakotvit, získala za měsíc a týden od svého vyhlášení už 20 tisíc podpisů.

Nasbírat tolik podpisů během tak krátké doby, a ještě o prázdninách, je unikátní záležitost. Ukazuje se, že česká společnost zdaleka není nakloněná myšlenkám progresivistů zahodit staletími ověřené hodnoty a zásadně přetvořit instituci, která ze své podstaty je určena lidem opačného pohlaví.

V této chvíli máme na stovku petičních míst a jejich síť se stále rozšiřuje, ve sběru podpisů budeme pokračovat. Chceme, aby poslanci Parlamentu ČR věděli, že názorem obyvatel naší země je tolerance pro všechny, ale většina společnosti chce zachovat manželství jako svazek jen jedné ženy a jednoho muže.

KONTAKT:

Organizátorem petice je Aliance pro rodinu: www.alipro.cz

Informace a archy ke stažení na: www.podporamanzelstvi.cz

Klíčová slova ČR-společnost-rodina-sociální-život-Aliance pro rodinu

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.