Osmý ročník konference Agile Prague proběhne 10.-11.9.

Již poosmé se letos sjedou příznivci moderního řízení, tzv. Agilních metod, do Prahy na pravidelnou konferenci Agile Prague, která se koná ve dnech 10. - 11. září 2018. Jako již tradičně se očekávají top experti z celého světa, kteří účastníky seznámí s aktuálními trendy v adopci a implementaci Agilních metod a projektového řízení. Tématem letošního ročníku je Business Agility, neboli aplikace Agilních metod i mimo oblast IT, které bylo dominantní oblastí. Ale to již dávno neplatí a i v ČR se tento trend začíná objevovat, takže téma konference je velmi aktuální.

"Mám radost, že díky dlouhodobě budované pověsti se nám daří na konferenci zvát opravdu světové experty a sledovat aktuální trendy v Agilních přístupech," říká Zuzana Šochová, celosvětově uznávaná expertka na Agilní projektové řízení a organizátorka konference Agile Prague. "Je vidět, že je to zajímavé i pro účastníky a očekávám, že letos bude konference opět vyprodaná." Konference je největší akcí, kterou v Praze pořádá Agilní Asociace, z.s., neziskové sdružení, které se zaměřuje na propagaci Agilního řízení v České republice a na Slovensku. "Kromě Agile Prague konference pořádáme pravidelně Agilní Open Café v Praze a Brně, kde v menším formátu diskutujeme aktuální témata z Agilního řízení," dodává Šochová.

Konference kapacitně míří na 300 účastníků a očekává se, že bude letos jako již v předchozích letech vyprodaná. Tradičně se koná v OK Systems konferenčním centrum v Praze. Letošními keynote speakery jsou David Hussman, Liam Hutchinson, Roman Pichler a Yves Hanoulle & Kristýna Lukášová. Každý z nich je uznávanou osobností - autoři knih, nových konceptů, respektovaní koučové. Nejsou to jediní přednášející, na konferenci se představí více než 30 přednášejících s celosvětovým zastoupením a vysokou odborností - přijede velká skupina Certifikovaných Scrum trenérů a Enterprise koučů. Jedná se o skupinu top expertů na Agilní transformace. Bude se diskutovat o Scrumu, koučinku, leadershipu a také o Agilním HR a Agilních kontraktech. Pro ukázku vyberme pár příkladů - na transformace a budování Agilní organizace se z různých pohledů zaměří Evan Leybourn, Marsha Shenk a Mike Leber, Zuzana Šochová vám vysvětlí jak budovat Agilní Leadership a vést moderní firmy, Mirko Kleiner se zaměřuje na Agilní kontrakty a procurement a Amy Jackson představí, jak může fungovat Agilní Human Resources. Po roce se vrací na konferenci Olaf Lewitz s tématem Agilního koučinku.

Realizace konference by nebyla možná bez sponzorů a partnerů, kterým děkujeme za podporu. Konferenci podpořili následující sponzoři a partneři (v abecedním pořadí):

- Platinový: Bohemia Interactive Simulations, Vistaprint

- Zlatý: Avast, Business Agility Institute, CA Technologies, Komerční banka, SAP Concur

- Partner: Agilní Asociace, FIT ČVUT, Gopas, Methods&Tools, Srum Expert, Sochova.com

Společně s konferencí se letos 12.9.2018 pořádá doprovodný workshop - Discovery or Delivery (David Hussman), který je zaměřený na produkt design. V následujících dvou dnech 13.-14.9.2018 poběží certifikační workshop CAL - Certified Agile Leadership zaměřený na moderní Agilní Leadership a budování Agilní organizace facilitovaný Zuzanou Šochovou, certifikovanou Scrum trenérkou. Všechny tyto akce spolu tematicky souvisí a tvoří plný Agilní týden.

Kontakt:

Zuzana Šochová

e-mail: zuzana@sochova.cz

http://agileprague.com/

http://agilniasociace.cz/

Klíčová slova ČR-počítače-komunikace-hospodářství-firmy-Agilní Asociace-KAM Data

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.