Nový svět pro ženy od Tiscali/World Online

Květen je měsíc, ve kterém ctíme matky, a u této příležitosti přichází vedoucí internetová komunikační společnost v České republice Tiscali/World Online s něčím novým a speciálním nejen pro matky, ale také pro dcery, sestry, tety, sestřenice, dospívající dívky, snoubenky, nevěsty, manželky, vdovy - tedy asi polovinu populace, kterou tvoří "uživatelky" internetu. Je to nový svět "Ženy" na portále společnosti Tiscali/World Online, který nabízí on-line novinky a informace především pro ženy a který je k dispozici na hlavních webových stránkách společnosti http://www.worldonline.cz nebo přímo na internetové adrese zeny.worldonline.cz. Nový svět společnosti Tiscali/World Online nabízí široké spektrum článků a komentářů, které zahrnují velké množství ženských zájmů a koníčků, včetně otázek týkajících se kariéry, rodiny, sexu, vztahů, zdraví a zdravé výživy, sportu a fitness, stylu a módy, kosmetiky, péče o domácnost, volného času a mnoha dalších. Nový svět, jehož obsah je pravidelně aktualizován, rovněž každý týden přináší speciální témata pro ženy, jakož i rozhovory se zajímavými a význačnými ženami nejrůznějších profesí, profily žen, které jsou vedoucími osobnostmi ve světě internetu či novinky a "klepy" ze společnosti. Navíc nabídne užitečné rady v oblastech jako jsou vaření, úpravy domova, výhodné nákupy, romantika, rodinný život, plánování rodiny, péče o děti či finanční a právní otázky. Nový svět společnosti Tiscali/World Online "Ženy" je rovněž místem, kde se ženy mohou sejít a podělit se s ostatními o své nápady a zkušenosti. Součástí sekce je diskusní fórum, kde mohou návštěvnice psát své komentáře k nejrůznějším otázkám, sexuální diskriminací počínaje a péčí o zdraví konče. Aby oslavila zahájení provozu nové sekce pro ženy, společnost Tiscali/World Online brzy uspořádá speciální on-line soutěž, ve které budou mít uživatelky možnost získat kolekci fitness oblečení O'Neill a navíc kondiční víkend pro dvě osoby. Podrobné informace o soutěži budou zveřejněny v sekci "Ženy" v příštích týdnech. Nový svět pro ženy je již čtrnáctou sekcí on-line zpráv a informací, které nabízí český internetový portál společnosti Tiscali/World Online. Do jedinečné škály on-line světů společnosti rovněž patří: "Zpravodajství", "Počasí", "Peníze", "Zdraví", "Technologie", "Cestování", "Sport", "Zábava", "Hudba", "Film a TV", "Hry", "Živě!" či "Nakupování".

Kontakt:

Ivan Póč

World Online, s.r.o./Tiscali

Dělnická 12, 170 04 Praha 7

Tel.: 02/24590400, Fax: 02/24590401

http://www.worldonline.cz

e-mail: pr@cz.tiscali.com Česká pobočka World Online, patřící do skupiny Tiscali S.p.A. (Nuovo Mercato: TIS), poskytuje uživatelům internetu v České republice celou řadu on-line služeb, mezi které patří celonárodní přístup do sítě internet za místní telefonní poplatky v rámci tarifu Internet 2001, zpravodajství a bohatá nabídka informací v českém jazyce, elektronická pošta, okamžité zasílání zpráv, finanční informace, referenční systémy, zákaznická podpora, interaktivní časopisy a noviny, zábava, hry a přenosy živých událostí. V on-line anketě, kterou uskutečnil český internetový portál Seznamka.cz v listopadu 2000, byla společnost Tiscali/World Online vyhodnocena jako nejoblíbenější poskytovatel bezplatného připojení do internetu v České republice. Bližší informace o službách a produktech společnosti Tiscali/World Online jsou rovněž k dispozici na WWW stránkách společnosti na adrese http://www.worldonline.cz nebo na bezplatné telefonní lince zákaznického centra Tiscali/World Online 0800 184 184.

Klíčová slova PROTEXT-Tiscali-World Online

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.