Česká pojišťovna vysílá speciál na hokejové finále

Tradiční partner českého ledního hokeje Česká pojišťovna se rozhodla také letos podpořit naše mužstvo v boji o medailové pozice a tak, jako v uplynulých dvou letech, vyšle na nedělní medailová utkání světového šampionátu do Hannoveru speciální letadlo s fanoušky.

"Před dvěma roky jsme vypravili speciál na finále mistrovství světa do Lillehammeru a před rokem jsme tuto akci díky skvělému výkonu našich hokejistů mohli zopakovat znovu při boji o zlato v Petrohradu," tvrdí výkonný ředitel České pojišťovny Petr Prokop. "Lidé, kteří by si ani ve snu nepředstavili, že se podívají na takové utkání, měli najednou možnost být při tom."

Letos se speciálem České pojišťovny podívá do Hannoveru na oba zápasy z České republiky padesát hokejových fanoušků. Stačí jim být klienty našeho největšího pojišťovacího ústavu, mít platný cestovní pas a sledovat sobotní semifinále od 19:00 na ČT 2, při kterém se dozvědí podrobnosti.

Kontakt: Michal Urban

tiskový mluvčí ČP

tel.:(02)61319151, fax:(02)61319269

Klíčová slova PROTEXT-hokej-svět-Česká pojišťovna

Oblast

Kategorie
Sport
Finance, ekonomika
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.