INTERNET OnLine překročil hranici 300 000 uživatelů svých dial-up služeb

Na konci dubna přivítal INTERNET OnLine, internetová divize ČESKÉHO TELECOMU, která poskytuje bezplatný i placený přístup do sítě Internet, 300 000. uživatele svých dial-up služeb. O výrazný nárůst se zasloužil především QUICK.CZ - služba bezplatného přístupu do Internetu, kterou společnost nabízí od 1.10.2000 a na kterou uživatelé mohou vstupovat přes jednotné celonárodní číslo 0971103333. Přihlásit se mohou i online z adres http://www.iol.cz nebo http://www.quick.cz. Placené služby vytáčeného připojení si mohou zájemci registrovat buď přímo online v prostředí Internetu ze stránek http://online.reg.iol.cz/ nebo pomocí zakoupené registrační sady IOL TOP. Tu mohou získat například v každé prodejně společností Comfor a AutoCont.

INTERNET OnLine se také již dva roky intenzivně věnuje posilování obsahu českého internetu. V poslední době spolupracoval na několika projektech, které si získaly zaslouženou pozornost všech uživatelů tohoto novodobého média. Jedná se o velký informační portál www.quick.cz; největší dětský server v České republice na adrese http://www.majaky.cz nebo speciální servery pro zábavu a sport (http://www.gamezone.cz nebo http://www.golf-liga.cz).

Veškeré další informace o všech službách INTERNET OnLine naleznete na adrese http://www.iol.cz . V případě, že budete volit telefonický kontakt, vytáčejte telefonní číslo 0800/184084 pro placené služby IOL, pokud máte zájem o informace o službě bezplatného připojení do Internetu QUICK.cz, kontaktujte 02/840 840 00.

Kontakt:

PhDr.Jana Voňavková

PR manažerka INTERNET OnLine

ČESKÝ TELECOM, a.s. - e:tel,o.z.

Thámova 11-13

186 21 Praha 8

tel.: 02/71466312, email:jana.vonavkova@hq.iol.cz

Klíčová slova PROTEXT-Internet OnLine

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.