Firma Unisys umožní zájemcům, kteří jsou často na cestách, přístup k e-mailové službě mail2web.com

E-mailová služba mail2web.com bude nyní přístupná z kteréhokoli místa na světě. Firma Unisys nabízí řešení e-@ction InRoom Connect, které umožní zájemcům ve vybraných hotelových zařízeních získat přístup k e- mailové schránce na mail2web.com.

Firma mail2web.com dnes oznámila, že společnost Unisys zařadí službu mail2web.com do svého řešení e-@ction InRoom Connect a tím umožní zájemcům přístup k e-mailovým schránkám. Služba InRoom Connect představuje osobní počítač s plochou obrazovkou monitoru, který bude nainstalován ve vybraných hotelových zařízeních. Počítač bude také mít ethernetový výstup pro hotelové hosty, kteří mají přenosné počítače. Informační systém umožní zákazníkům získat přístup k hotelovým službám, místním informacím, nabídkám služeb a také rychlé připojení k internetu a e-mailu. Tato služba bude nabízena ve vybraných ubytovacích zařízeních na celém světě, včetně hotelů Hyatt Regency ve Filadelfii (USA) a Le Meridien v Chicagu.

Tony Zustein, generální ředitel firmy SoftCom technology Consulting Inc., k tomu poznamenal: "Jsme rádi, že si firma Unisys vybrala naši službu mail2web.com do svého řešení e-@ction InRoom Connect. Jsme firma, která se věnuje rozvoji internetu a služba mail2web.com je jedním z našich produktů, které usnadňují život uživatelům internetu. V současné době má služba mail2web.com miliony zákazníků, kterým umožňuje přístup k e- mailové schránce z kteréhokoli místa na světě. Naše společnost hodlá službu mail2web.com dále rozvíjet, abychom mohli našim zákazníkům nabízet ještě lepší služby." O mail2web.com

Mail2web.com je internetový poštovní klient, který poskytuje své služby zdarma. Uživatelé jednoduše vloží své jméno a heslo a mohou si vybírat svoji e-mailovou schránku z kteréhokoli místa na světě. Přístup ke klientovi mail2web.com se provádí přes libovolný internetový prohlížeč na PC, PDA nebo přes mobilní telefon s podporou WAP.

Registrace na mail2web.com nepožaduje žádné osobní informace o uživatelích a žádné informace o uživatelích a provedených úkonech nejsou zaznamenávány. Program nezpůsobuje žádné problémy v otázce ochrany počítačových sítí. Mail2web byl vytvořen a je spravován firmou SoftCom Technology Consulting Inc., největší kanadskou firmou v oblasti poskytování internetových služeb. Firma SoftCom (http://www.softcomca.com) je předním poskytovatelem cenově nejvýhodnějšího webhostingu a platinový sponzor organizace The Internet Society (http://www.isoc.com). Mail2web.com je registrovaná obchodní známka firmy SoftCom. Technology Consulting Inc. Unisys a e-@ction jsou registrované obchodní známky firmy Unisys Corporation. Všechny ostatní zde uvedené názvy jsou registrovanými obchodními známkami příslušných firem. Kontakt: SoftCom Technology Consulting Inc. Tony Yustein, +1-416-957-7420 e-mail: tony@softcomca.com

Klíčová slova PROTEXT-Unisys-internet-email

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.