Zprávy ze světa bydlení na mobilním telefonu

Internetový portál TVUJDUM.CZ, zaujímající vedoucí pozici na trhu mezi časopisy o bydlení, stavění a spoření, právě dnes ve spolupráci se společností EuroTel Praha, s.r.o., zahájil novou službu.

Nová služba DŮM bude uživatelům sítě EuroTel GSM pravidelně přinášet klíčové zpravodajství ze světa bydlení, stavebního spoření, hypotečních úvěrů a stavebnictví. DŮM pracuje na principu Vašeho dotazu a odpovědi. Dotaz zadáváte odesláním SMS zprávy, která musí mít formální zápis. Vytvořenou zprávu zašlete na telefonní číslo 999 111 (GSM InfoText).

Například:

DUM bez parametru - systém zašle poslední vydanou zprávu

DUM T T - aktivace trvalého zasílání zpráv

DUM K - zrušení zasílání zpráv

"Servis pro čtenáře budeme průběžně rozšiřovat a věříme, že v krátké době služby rozšíříme i pro uživatele sítě Paegas," dodává výkonný ředitel internetového vydavatelství BOHEMIA INTERNET SERVICES Ladislav Semetkovský. Bližší informace získáte na adrese http://sms.tvujdum.cz.

Kontakt: BOHEMIA INTERNET SERVICES, s.r.o.

Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel

U vinné révy 2140/12, 106 00 Praha 10

telefon: +420-2-72760131, +420-603-469606

e-mail: obchod@tvujdum.cz

Klíčová slova PROTEXT-internet-Tvujdum.cz-Bohemia Internet Services-Media Online

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Stavebnictví, bydlení a reality
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.