Byty Jankovcova – luxusní bydlení s neopakovatelnými výhledy na Vltavu

Byty Jankovcova – luxusní bydlení s neopakovatelnými výhledy na Vltavu

Byty Jankovcova – luxusní bydlení s neopakovatelnými výhledy na Vltavu

Dvacítka dokončených bytů v ulici Jankovcova kombinuje luxus a pohodlí městského bydlení v prostředí dynamických Holešovic s neopakovatelnými výhledy na Vltavu, Staré Město s Pražským hradem i vrch Vítkov. Soukromí a pohodlí podtrhuje privátní park ve vnitrobloku se zelení, dětským hřištěm a kavárnou. Byty Jankovcova jsou skvělou příležitostí pro milovníky aktivního městského života i rodiny s dětmi.

V nabídce jsou byty od 1+kk (28,70 m2) až po prostorný penthouse 5+kk (159,60 m2). Všechny byty disponují lodžií, balkonem nebo velkorysou prostornou terasou. Byty se nacházejí v sedmém až desátém patře výškové budovy a nabízejí tak jedinečné výhledy do okolí. Dle orientace bytu se výhledy otevírají na Vltavu, panorama Starého Města s Pražským hradem nebo dokonce až na České Středohoří. Skvělému výhledu napomáhají i detaily jako prosklené zábradlí všech teras, balkonů a lodžií.

Veškeré jednotky jsou hotové, zařízené ve standardu shell&core a připravené na finální požadavky klienta. Všechny byty jsou prosluněné díky velkoformátovým oknům. Výjimečný zážitek nabízejí byty v nejvyšších patrech vybavené velkorysými terasami o rozměrech až 120,90 m2.

„Málokteré byty v oblasti širšího centra nabízí tak skvělou kombinaci panoramatických výhledů a soukromí. To v kombinaci s pečlivě dotaženými detaily a vkusnými společnými prostory přináší neokázalý městský luxus. Mimořádně podařený je i zelený vnitřní parter s kavárnou a dětským hřištěm. Velmi vyvážená je i cena, která u žádného bytu nepřesahuje 120 tisíc korun za metr čtvereční,“ říká Jakub Sedmihradský, Business Development Director realitní společnosti LEXXUS Norton.

Základní informace o projektu Byty Jankovcova

- 20 luxusních jednotek 1+kk až 5+kk situovaných v sedmém až desátém patře.

- Předprodeje bytů o rozměrech 28,70 m2 až 159,60 m2.

- Luxusní standard s příznivou cenou nepřesahující 120 000 Kč za čtvereční metr.

- Každý byt má balkon, lodžii nebo terasu s překrásnými výhledy do okolí.

- Samozřejmostí je garážové stání.

- Jedinečné výhledy na všechny světové strany. Jako na dlani je Vltava, Karlín, Staré Město s dominantou Pražského hradu a dokonce České Středohoří.

- Vysoký, a přitom neokázalý standard společných prostor.

- Privátní vnitřní parter se zelení, kavárnou a dětským hřištěm.

Výhody lokality Praha 7 Holešovice

- Jedna z nejprogresivnějších pražských čtvrtí s jedinečným geniem loci.

- Výborná dopravní dostupnost centra města.

- Perfektní občanská vybavenost s veškerým zázemím.

LEXXUS Group

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než dvě desítky let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

Do portfolia skupiny LEXXUS Group dále patří značka Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Kontakt

Karel Pluhař

Mediální zástupce, Topic PR

Email: kpluhar@topicpr.cz

Telefon: +420 724 44 29 29

www.lexxus.cz

Klíčová slova ČR-byty-stavby-reality

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.