Server www.pravednes.cz - nová informační služba

Na adrese http://www.pravednes.cz byla spuštěna nová informační služba. Server obsahuje souhrn novinek z různých oblastí, jako je ekonomika, domácí a zahraniční zpravodajství, IT či mobilní komunikace. Informace jsou aktualizovány každou hodinu a prezentovány v přehledném a intuitivním prostředí. Uživateli se po registraci nabízí možnost využití funkce monitoringu novinek podle klíčových slov a jeho zasílání e-mailem.

Server uvedla do provozu společnost ANNECA s.r.o., která ho bude i nadále rozvíjet směrem k většímu počtu informačních zdrojů a služeb. Od ostatních podobných serverů se chce "Právě dnes" odlišit především hustotou prezentovaných informací, přehledností a minimálním počtem bannerů (maximálně 1). Je určen uživatelům, kteří chtějí denně získávat rychlý přehled o všem novém (zprávy, novinky, produkty, služby apod.).

Ještě do konce tohoto roku přibude možnost personalizace stránek, informace o novinkách v e-shopech, výsledky sportovních utkání a první placené služby. Hlavní směr vývoje serveru však bude určován požadavky jeho uživatelů.

O společnosti ANNECA s. r. o. :

ANNECA s.r.o. (http://www.anneca.cz/) je česká společnost, poskytující komplexní internetové služby. Zaměřuje se především na tvorbu internetových aplikací, webdesign a programovací jazyk Java. Svým zákazníkům však nabízí i hostingové služby, zřizování domén, e-mail a správu serverů.

Kontakt: Tomáš Bleša, blesa@anneca.cz, Hrbovická 182, 400 01 Ústí nad Labem, tel.: 047/5602073

Klíčová slova PROTEXT-internet-ANNECA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.