Síť očních klinik Lexum má nového generálního ředitele

Michal Krejsta

Michal Krejsta

V červnu 2018 se jím stal PharmDr. Michal Krejsta, MBA, který dosud působil v top managementu řady předních farmaceutických společností v několika zemích EU déle než 17 let.

„Ve své nové pozici se zaměřím především na další rozvoj všech pěti klinik Lexum, posílení pozice největší a nejvyhledávanější sítě očních klinik na tuzemském trhu a maximální dostupnost nejmodernější a komplexní oftalmologické péče s dokonalým výsledkem pro všechny potřebné pacienty,“ říká generální ředitel sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michal Krejsta, MBA.

Pan doktor Michal Krejsta byl v minulosti generálním ředitelem farmaceutického výrobního gigantu Pfizer, dále největší farmaceutické velkodistribuce Phoenix a poté společnosti ViaPharma v rámci investiční skupiny Penta. Zároveň zastával pozice předsedů představenstev mnoha významných asociací (např.: České asociace farmaceutických firem Čaff, Asociace velkodistributorů léčiv Avel ČR, Avel SK), kde se velice aktivně podílel na formování a kultivaci našeho a slovenského zdravotnictví pro jeho udržitelný rozvoj a intenzivně jednal se státními regulátory, plátci a lékovými autoritami.

Michal Krejsta patří k úspěšným manažerům s mezinárodními zkušenostmi a mezi jeho morální hodnoty patří respekt a lidský přístup a v práci sází na motivaci, odpovědnost a integritu. Vystudoval farmaceutickou fakultu v Brně, doktorát z farmacie získal v Belgii a titul MBA ve Velké Británii. Je ženatý a má dvě děti.

Evropská oční klinika Lexum

Evropská oční klinika Lexum pečuje o zrak svých klientů již od roku 1993 a v současné době patří k největším očním klinikám ve střední Evropě. Díky specializovaným lékařským týmům a nejmodernějšímu přístrojovému vybavení poskytuje Lexum jako jediná klinika v ČR komplexní špičkovou péči prakticky ve všech oblastech očního lékařství. EOK Lexum naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Táboře.

Kontakt:

Marek Kuřina

kurina@lexum.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-Lexum

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.