Na Malé Růži - 3. etapa má prodáno téměř 50 % domů

Úspěšný developerský projekt Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné (Praha - západ) odstartoval v polovině února 2018 prodej rodinných domů z 3. etapy. Již nyní je prodáno či rezervováno téměř 50% z celkového počtu 46 rodinných domů. Projekt je situován pouhých 10 minut jízdy autem od metra Zličín a pár minut od nákupního centra.

"Třetí etapa navazuje na úspěšnost dvou předešlých etap, kde našlo svůj nový domov 90 spokojených rodin," říká Mustafa Türkmen, jednatel developerské společnosti Rudná Development 2, která za projektem stojí a pokračuje: "Velmi nás těší pokračující zájem o rodinné domy z třetí etapy výstavby, kdy od zahájení prodeje ve druhé polovině února je prodáno či rezervováno téměř 50 % rodinných domů. Situace na hypotečním trhu je i přes mírně se zvyšující úroky i nadále příznivá a tomu odpovídá i poptávka po novém bydlení," uzavírá.

Architektonické návrhy všech tří etap se snažily ctít prostředí, v němž projekt vyrůstá, a domy tak nepřevyšují okolní venkovskou zástavbu. Stejně tak již potřetí se stala financující bankou projektu Česká spořitelna, jejíž realitní divize RSČS se zároveň stará o prodej nabízených domů. Generálním dodavatelem je společnost Algon, která zahájila výstavbu 3. etapy projektu na začátku března 2018.

Dispozice domů

V aktuální fázi projektu Na Malé Růži jsou v nabídce 4 typy domů (řadové domy, 2 typy dvojdomů a single domy) v dispozicích od 3+kk s pracovnou po 5+kk s přístřeškem pro auto nebo garáží s výměrou od 101 m2 do 139 m2 a pozemky od 180 m2 do 480 m2. Domy jsou patrové, mají od tří do pěti ložnic a vlastní pozemek řešený podle konkrétních dispozic nemovitosti. Cenové rozpětí se pohybuje od 5,6 mil. Kč po 7,7 mil. Kč vč. DPH. "Dle zkušeností a ohlasů z předchozích etap klademe velký důraz na detaily zvyšující pohodlí a soukromí každého domu. Například rodinné domy 5+kk mají vždy u hlavní ložnice samostatnou koupelnu, další koupelny jsou situovány jak v přízemí, tak ještě jedna pro ostatní pokoje v patře. U všech domů jsme venkovní terasy na zahradě oddělili dřevěnou zástěnou, takže o soukromí budoucích obyvatel je postaráno, což je zejména u řadové zástavby zásadní," připomíná Mustafa Türkmen a přidává několik detailů vybavení: "V oknech jsou izolační dvojskla a trojskla, stěna orientovaná do zahrady je velkoryse prosklená, takže v letních měsících lze obytný prostor rozšířit o již zmiňovanou terasu," uzavírá.

Perspektivní lokalita

Drahelčice leží pět kilometrů jihozápadně od Prahy, nedaleko Rudné. Z obce je po dálnici D5 blízko do Prahy i do Berouna. Do obou měst vede i autobusové spojení či vlak z Rudné. Na pražský Zličín ke stanicí metra trvá cesta autobusem z Drahelčic pouhých 16 minut a nákupní zóna je autem dosažitelná do deseti minut. Kdo často létá na služební cesty, ten ocení blízkost a snadnou dostupnost Letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni.

Drahelčice a jejich okolí nabízí kromě příjemného rodinného bydlení také potřebné obchody, služby a řadu možností trávení volného času. V sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou školu, zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace.

Kontakt:

Martina Kovalová, PR @ marketing, Graffitti Networks Grafix, s.r.o.

tel.: 233 920 066, 602 179 418 e-mail: marty@gng.cz, www.gng.cz

Klíčová slova ČR-reality-Praha-Graffitti Networks Grafix

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.