UniCredito má webové stránky v češtině

Italská bankovní skupina UniCredito Italiano (UCI) minulý týden na adrese http://www.uci.cz zahájila provoz svých webových stránek v českém jazyce a zároveň oznámila otevření svého oficiálního zastoupení v České republice. UniCredito Italiano, jeden ze čtyř vážných zájemců o koupi státního podílu v Komerční bance, informuje na svých stránkách mimo jiné o postavení této největší italské bankovní skupiny v Evropě, o výsledcích její dosavadní akviziční činnosti v oblasti "Nové Evropy" a zejména o důvodech jejího zájmu právě o Komerční banku.

Webové stránky UniCredito Italiano informují nejen o historii bankovní skupiny, ale i o hospodářských výsledcích dosažených v roce 2000 a o strategii skupiny ve střední a východní Evropě. Stránky obsahují také slovník nejdůležitějších bankovních pojmů a výběr článků z médií na téma privatizace bank v České republice.

Webové stránky http://www.uci.cz jsou jedinými oficiálními stránkami skupiny UniCredito Italiano v České republice.

Kontakt:

Donath-Burson-Marsteller

Daniel Thelen

Tel.: 02/2421 1220

Fax: 02/2421 1620

GSM: 0602/389 163

daniel_thelen@cz.bm.com

Klíčová slova PROTEXT-internet-UniCredito

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.