Srdce s láskou darované boduje

Za uplynulé dva týdny vykazují weby projektu přes 65.000 návštěv ze 71 zemí světa

Aktuální čtvrtý ročník celostátní soutěže pro dětské týmy Srdce s láskou darované vstupuje do finále. "Teprve před dvěma týdny jsme odstartovali veřejnou hlasovací soutěž. V galerii soutěžních prací na webu www.srdceslaskou.cz je všech 211 prezentací. A za tu krátkou dobu děti získaly od svých fanoušků již více než 53 000 hlasů," informuje Jana Jenšíková, šéfredaktorka AGE a jednatelka vydavatelství ANTECOM, které je jedním z hlavních organizátorů soutěže. Podle statistiky Google Analytics zaznamenaly weby projektu za první dva týdny veřejného hlasování přes 65.000 návštěv ze 71 zemí světa, ovšem pochopitelně více než 90 % je z České republiky.

Novinkou tohoto ročníku je propojení společného projektu časopisu AGE a soutěže SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ nejen s tradičními weby, ale nově i se sociálními sítěmi prostřednictvím www.facebook.com/srdceslaskou. Díky této inovaci byl nastartován nejen dialog s pedagogy, kteří přihlásili práce svých dětí, ale i s některými rodiči a fanoušky. „Do soutěže se letos poprvé zapojily i české školy ze zahraničí, Česká škola Milán a Česká škola Václava Havla z Dallasu,“ dodává Jana Jenšíková.

Hlasování se uzavře 15. března o půlnoci, a tím bude okamžitě známý vítěz hlasovací soutěže, který bude pozván na slavnostní setkání do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Na webu www.srdceslaskou.cz je totiž tabulka průběžných výsledků, která se mění podle počtu aktuálně přijatých hlasů.

O tom, jaké další dětské týmy přijedou na jaře na setkání vítězů do sněmovny, rozhodne nezávisle na veřejném hlasování porota, jejímž předsedou je ředitel divadla Studio Ypsilon Jan Schmid a zasedají v ní mimo jiné i herci z tohoto souboru.

Do projektu Srdce s láskou darované se už celkem zapojilo 22.000 soutěžících, kteří dohromady darovali 1100 Srdcí. Jeho iniciátory jsou vydavatelství ANTECOM a společnost OPTYS, které jsou také hlavními sponzory. Patronem je Studio Ypsilon a záštitu převzala stejně jako v minulých ročnících Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky.

Organizátoři děkují - jak jinak než srdečně - všem soutěžícím i jejich fanouškům!

Kontakt:

ANTECOM s.r.o.

Redakční servis: +420 602 313 176

produkce@antecom.cz

www.srdceslaskou.cz

www.age-management.cz

www.antecom.cz

www.facebook.com/srdceslaskou

priloha

priloha

priloha

priloha

priloha

Klíčová slova ČR-sociální-školy-výtvarné-internet-děti-firmy-ANTECOM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.