Novinky z multikulturní Alanye 2017

Pokles turismu na Turecké Riviéře v r. 2016 je minulostí. S počátkem sezony 2017 se do Alanye opět navrátil čilý cestovní ruch a město se znovu nadechlo. Tuto oblast nijak významně nezasáhly politické ani migrační krize světa.

Multikulturní Alanya kvete. A to doslova. Nové parky, vyzdobená promenáda a květinové ostrůvky kolem silnic jsou nepřehlédnutelné. Rychle se dokončuje moderní obchvat nad Alanyí usnadňující průjezd městem do dalších částí Turecka. V luxusní marině byla zpřístupněna ponorka, díky níž sestoupíte do dvacetimetrové hloubky Středozemního moře. Otevřely se nové obchody a restaurace. Byly dokončeny práce na lanové dráze vedoucí z parku Damlatas na vrchol Alanyjského poloostrova se zříceninou starobylého hradu. Toto místo nabízí úchvatné výhledy na pohoří Taurus, moře i celé město s překrásnými plážemi. Mimochodem slavná Kleopatřina pláž byla nedávno zařazena mezi 25 nejlepších pláží světa.

Oslabená Lira - levná dovolená a skvělé investiční příležitosti

Turecká Lira v minulých měsících oslabila, čehož využívají hlavně zahraniční investoři. Tato doba (včetně minulého roku) je ideálním časem pro nákup nemovitostí v Alanyi. Letní dovolená se díky výhodnému kurzu podstatně zlevnila a do oblasti opět přijíždí desetitisíce Čechů.

V poslední době zaznamenáváme nárůst poptávky po nemovitostech v Alanyi a okolí. Lidé se zpravidla vracejí z krásné dovolené nadšení a někteří chtějí investovat do bytu jako svého letního sídla. Naše nabídka nemovitostí je široká. Jsou na výběr moderní novostavby v luxusních 5 hvězdičkových komplexech s bohatým volnočasovým zázemím (bazény, hřiště, BBQ, bowling, turecké lázně, sauna, fitness, kino atd.), bezvadné byty plně zařízené nábytkem a spotřebiči, vily i pozemky.

Nejžádanějšími jsou byty 2+1 v centru Alanye kousek od pláže, v dobře zavedeném komplexu s bazénem a fitness.

K zakoupenému bytu nabízíme balíček služeb první rok zdarma. Mezi služby patří mimo jiné: pravidelná měsíční kontrola nemovitosti, pomoc při vyřizování povolení k pobytu, platby účtů, platby daně z nemovitosti, vyřízení pojištění nemovitosti, zařízení transferu z/na letiště aj.

Vysoké šance na úspěch

Podnikaví cizinci trvale žijící v Alanyi a jejich příběhy dokazují, že život zde je štědrý a stojí za to. Příkladem je norská rodina se 3 dětmi. Před 2 lety se nastěhovali do Alanye, jejich děti zde chodí do mezinárodní školy a rodiče založili firmu spravující domy. Dále švédská podnikatelka se svým tureckým manželem otevřela před pár měsíci statek, kde učí děti jízdě na koni. Mladá Dánka otevřela dobře prosperující steakovou restauraci v centru Alanye. Cizinci v produktivních letech hýří nápady a novými projekty, které zde realizují.

Mnoho cizinců spíše důchodového věku pak organizuje pravidelné volnočasové aktivity, jako jsou kurzy ručních prací, angličtiny, tréninky tance aj. Každý cizinec s sebou přináší něco jedinečného ze své původní domoviny, nechává se obohatit místním životem a výsledkem jsou užitečné inovace a zcela unikátní životní styl multikulturního města. Zkusíte i Vy svoje štěstí?

Tuto tiskovou zprávu zpracoval a vydal server http://www.realityturecko.cz za účelem poskytnutí informací pro turisty a investory do nemovitostí v zahraničí.

Pro bližší informace kontaktujte: info@realityturecko.czl, tel.: +420 602 974 962

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-Turecko-turistika-reality-trh-RealityTurecko.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.