Sedmý ročník konference Agile Prague bude 11.-12. září

Na konferenci se představí celkově 35 přednášejících s celosvětovým zastoupením a vysokou odborností

Na konferenci se představí celkově 35 přednášejících s celosvětovým zastoupením a vysokou odborností

Realizace konference by nebyla možná bez sponzorů a partnerů Letošními keynote speakery jsou Linda Rising, Joshua Kerievsky, Johanna Rothman a Seung Chan Lim

Již posedmé se letos sjedou příznivci moderního řízení, tzv. Agilních metod, do Prahy na pravidelnou konferenci Agile Prague, která se koná ve dnech 11. - 12. září 2017.

Jako již tradičně se očekávají top experti z celého světa, kteří účastníky seznámí s aktuálními trendy v adopci a implementaci Agilních metod a projektového řízení.

Třebaže Agilní přístup se stále spojuje s oblastí IT, Agilní metody si nacházejí v čím dál větší míře cestu i do klasických firem mimo IT oblast. I to je cílem konference Agile Prague, ukázat cestu, že Agilní přístup je obecně použitelný na projekty libovolného typu.

"Mám radost, že se nám daří na konferenci zvát opravdu světové experty a podívat se na Agilní přístup v celé šíři," říká Zuzana Šochová, celosvětově uznávaná expertka na Agilní projektové řízení a organizátorka konference Agile Prague. "Je vidět, že je to pro účastníky opravdu zajímavé, letos je konference opět vyprodaná."

Konference je největší akcí, kterou v Praze pořádá Agilní Asociace, z.s., neziskové sdružení, které se zaměřuje na propagaci Agilního řízení v České republice a na Slovensku. "Kromě Agile Prague konference pořádáme pravidelně Agilní Open Café v Praze a Brně, kde v menším formátu diskutujeme trendy a aktuální výzvy," dodává Šochová.

Konference kapacitně míří na 300 účastníků a je letos jako již v předchozích letech vyprodaná. Tradičně se koná v OK Systems konferenčním centrum v Praze. Letošními keynote speakery jsou Linda Rising, Joshua Kerievsky, Johanna Rothman a Seung Chan Lim. Každý z nich je uznávanou osobností - autoři knih, nových konceptů, hvězdy TEDu.

Nejsou to jediní přednášející, na konferenci se představí celkově 35 přednášejících s celosvětovým zastoupením a vysokou odborností - přijede velká skupina Certifikovaných Scrum trenérů a Enterprise Coachů a také Certifikovaní LeSS (Large-Scale Scrum) trenéři.

Jedná se o skupinu opravdu top expertů na transformaci organizací. Určitě se bude diskutovat o Scrumu, koučinku, leadershipu a také o škálování (scalingu) Scrumu. Pro ukázku vyberme pár příkladů - Petri Heiramo se zaměří na to, jak postavit dobře fungující tým, Fabian Schiller se podělí o tipy na dobrou retrospektivu, Zuzana Šochová vám pomůže stát se výborným ScrumMasterem a představí svoji knihu “The Great ScrumMaster”, John Smart se podělí o zkušenosti s DBB, tedy Behavior Driven Developmentem, Jurgen de Smet představí koncept zodpovědnosti a Alexey Krivitsky pro ty, které zajímá Large Scaling Scrum, připravil Lego simulaci, jak funguje Scrum ve velkém prostředí.

Realizace konference by nebyla možná bez sponzorů a partnerů, kterým děkujeme za podporu. Konferenci podpořili následující sponzoři a partneři (v abecedním pořadí):

- Platinový: EPAM

- Zlatý: Avast, CA Technologies, MSD, Scrum Alliance, SEMrush, Skype, Vistaprint

- Stříbrný: Experis - ManpowerGroup

- Partner: Agilní Asociace, FIT ČVUT, Gopas, Methods&Tools, Radtac, Srum Expert, Sochova.com

Společně s konferencí se letos 13.9.2017 pořádají dva doprovodné workshopy - Modern Agile (Joshua Kerievsky) a Creative Storyboarding (Stuart Young). V následujících dvou dnech

14.-15.9.2017 se poběží workshop CAL - Certified Agile Leadership facilitovaný Zuzanou Šochovou, certifikovanou Scrum trenérkou.

Všechny tyto akce spolu tematicky souvisí a tvoří plný Agilní týden.

Reference:

http://agileprague.com/

http://agilniasociace.cz/

ikona tisková zpráva konference Agile Prague

Kontakt:

board@agilniasociace.cz

zuzana@sochova.cz

Klíčová slova ČR-počítače-hospodářství-firmy-KAM Data

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.