Laureáti ocenění Green Creative Design společnosti XCMG jsou motorem jejího udržitelného rozvoje

Foto: XCMG

Foto: XCMG

Přední světový výrobce stavebních strojů XCMG přiznal v rámci svých výročních ocenění Green Creative Design Awards (ceny GCD) ocenění několika interním projektovým týmům. Projekty se týkaly různých oblastí, od vylepšení mikromobility pro těžká zařízení až po nový štíhlý výrobní proces, přičemž každý z nich podporoval ambiciózní cíle udržitelného rozvoje společnosti v oblasti špičkového výzkumu a vývoje.

Udělování cen GCD, které bylo zahájeno v roce 2014, podporuje interní výzkum a vývoj v oblasti výroby, marketingu a správy. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo více než 2400 zaměstnanců a 292 týmů, z nichž bylo vybráno 48 vítězných projektů.

K oceněným projektům patří:

- První cena ve výzkumu a vývoji byla udělena projektovému týmu z divize Hoisting Machinery Business Division společnosti XCMG za práci na 19 nákladních jeřábech nové generace, které vynikaly v oblasti mikromobility, energetické účinnosti a provozních výkonů a do roku 2016 vygenerovaly zisk 730 milionů jüanů (106,84 milionu USD).

- První cenu v oblasti výroby získal projektový tým z oddělení výroby rypadel společnosti XCMG, Machinery Excavator Machinery Business. Tým se zaměřil na řízení štíhlé výroby založené na hodnotovém řetězci spolupráce, což výrazně zlepšilo kvalitu výrobků a zvýšilo celkovou efektivitu továrny o více než 20 procent a efektivitu toku výroby o 15 procent.

- Obchodní oddělení silniční techniky získalo první cenu v oblasti marketingu s první profesionální obchodní platformou pro silniční stroje, která pomohla získat 5000 objednávek a dosáhnout objemu obchodů ve výši 500 milionů USD.

- Mezi vítězi se také objevil projektový tým, který zlepšil spolehlivost terénního jeřábu pro ultra velké zatížení, exportní marketingový tým společnosti XCMG Brazil a projektový tým, který propagoval globalizaci rotačních vrtaček.

Wang Min, předseda představenstva společnosti XCMG, poznamenal, že ocenění GCD jsou víc než běžná soutěž. „Tato ocenění se týkají reformy naší organizační struktury, překonání výzev v oblasti podnikového vývoje, zlepšování podnikového řízení, kultivace talentu a obohacování kultury inovací společnosti založené na udržitelnosti," uvedl pan Wang. „Poskytuje našemu týmu platformu pro zobrazení svých vylepšení našich produktů, systémů a procesů."

O společnosti XCMG

XCMG je nadnárodní společnost těžkého strojírenství se 74letou historií. V současné době zaujímá na světovém trhu v oblasti stavebních strojů devátou pozici. Společnost vyváží do více než 177 zemí a regionů celého světa.

Pro více informací navštivte webové stránky: www.xcmg.com nebo stránky XCMG na sítích Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn a Instagram.

KONTAKT: Han Zhang, +86-516-87739408, xcmg_media@163.com

Klíčová slova Čína-stroje-stavby-XCMG

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.