Natura Style: nové stylové 4+kk se 149 m2 od 3,5 mil Kč

Natura Style je nový rodinný dům se třemi ložnicemi, 149 m2, dvěma koupelnami a velkým obývacím pokojem s kuchyní přes 40 metrů. "Natura Style je symbolem nového stylu bydlení pro velkou rodinu, blížící se domu s téměř nulovou spotřebou energií. Našim zákazníkům nyní nabízíme i další novinku - naše domy umíme vybavit vestavnými skříněmi z naší truhlárny," představuje novinky pro rok 2017 Jiří Vogl, jednatel společnosti.

Nový nízkoenergetický rodinný dům Natura Style nabízí společnost ve standardním vybavení v ceně na klíč od 3,5 mil. Kč včetně DPH. "Tento dům nabízí opět velkorysý otevřený prostor, propojení s terasou velkoformátovými okny a přitom minimální náklady na vytápění," doplňuje Jiří Vogl. Dům je také možné v budoucnu v případě potřeby kdykoliv rozšiřovat přídavnými moduly.

Natura Style se představí zákazníkům v sobotu 22. dubna 2017 na Velikonoční akci.

Více info o Natura Style: http://naturaspace.com/typy-domu/natura-style.html.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-reality-stavby-firmy-Natura Space

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.