InfoMapa-nenechte se svazovat...

Zájem návštěvníků mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX 2000 o systém InfoMapa potvrdil potřebu předkládat všem uživatelům (nejen odborníkům) informace různorodého charakteru v přehledné a snadno přístupné formě.

Nabídky firmy PJsoft s. r. o. uspokojí nyní všechny zájemce o digitální mapy. Od CD InfoMapa Prahy včetně BONUSU Automapa Evropy v ceně 995,- Kč přes sestavu InfoMapa PROFESIONAL s funkcemi pro profesionální použití se všemi výhodami vektorových map (i ve variantě pro školy, kde se základní cena 19.800,- Kč snižuje na 2.300,- Kč) až po novinku pro příznivce Internetu - http://www.expressmap.com, kde v mapě západní Evropy naleznete mapy 16 států, přes 3,3 miliónů kilometrů silnic a na 2,5 miliónů ulic v 700.000 městech. Přesné umístění více jak 14,5 miliónů objektů (nemocnice, univerzity, letiště, kultura...).

Prostě: ExpressMap.com a kde je toho víc?

Kontakt: PJsoft, s. r. o.

Služská 27

Praha 8

tel./fax:(02)6888221-2

Klíčová slova PROTEXT-PJsoft-mapy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.