Smallworldwide plc uvedla novou verzi aplikace Circ.it

Tento měsíc uvedla společnost Smallworld na trh novou verzi telekomunikační aplikace Circ.it 1.2(2). Tato aplikace je součástí portfolia produktů pro Network Inventory. Nejen celkově zvýšený výkon aplikace, ale i zcela nové funkcionality příjemně překvapí všechny uživatele.

Smallworld Circ.it 1.2(2) běží na všech platformách podporovaných Smallworld 3 a je kompatibilní s další Smallworld aplikací Model.it 2.0(2). Ve spojení s touto aplikací, která sleduje fyzické propojení jednotlivých zařízení telco sítě, získává Circ.it nový rozměr.

Circ.it totiž řeší nejen největší problém telekomunikačních společností, a to sledování aktuálního stavu vytíženosti okruhů, a následné plánování kapacit těchto okruhů, ale umožňuje vytvářet i schémata logického propojení, která usnadňují práci nejen provozních, ale i stavebních oddělení telekomunikačních firem.

Také zcela nově pojaté API (Application Programming Interface), brána do vlastní aplikace, patří mezi vylepšené prvky poslední verze produktu Circ.it. Z dalších pak vybíráme například nový nástroj na kontrolu integrity databáze, který zvyšuje bezpečnost a spolehlivost aplikačních dat. Automatické mapování dat a upravené nástroje pro vyhledávání a pořizování dat se podílejí na významném zvýšení produktivity práce a usnadňují každodenní práci s těmito daty.

Model.it a Circ.it jsou obchodní značky Smallworld inc.

O společnosti Sykora CZ Ostrava, s.r.o.

SYKORA je "world class partner" společnosti Smallworld od roku 1996. SYKORA má devět poboček v sedmi Evropských zemích a nesčetné zkušenosti s implementací telekomunikačních řešení. Pokud máte zájem o další informace, obraťte se přímo na nás nebo navštivte naše webové stránky. O společnosti Smallworld Plc se dozvíte více na http://www.swldy.com.

Kontakt:

SYKORA CZ Ostrava, s.r.o.

Ing.Petr Otáhal

28. Října 125

702 000 Ostrava

Česká republika

Web: http://www.sykora.cz

E-mail: marketing@sykora.cz

Tel.: +420-(0)69-669 32 32

Fax.: +420-(0)69-669 32 60

Klíčová slova PROTEXT-Smallworldwide

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.