Výstava HOBBY PODZIM na výstavišti České Budějovice

Po úspěšném prvním ročníku se bude v termínu 19. - 22.10. 2000 konat na výstavišti v Českých Budějovicích druhý ročník výstavy HOBBY PODZIM. Je tradicí, že se na výstavě prezentují firmy, vyrábějící nářadí, nástroje a materiál pro dílny i kutily, vybavení pro zahradu, sportovní potřeby. Výstava je zaměřená jak na dům, zahradu, sport a turistiku, tak i na rukodělné výrobky (keramika, hrnčířina, košíkářství, výroba šperků z přírodních materiálů), oblečení a kosmetiku. Výstavy se zúčastní 120 vystavovatelů a subvystavovatelů z tuzemska a 7 ze zahraničí (z Německa, Slovenska a Španělska).

Pro návštěvníky je připraven pestrý a zajímavý odborný i kulturní program. Kromě tradiční zahrádkářské poradny mohou využít i, v této době aktuální, houbařskou nebo poradnu o zdravém životním stylu a cvičení. Diváky zaujme vystoupení mistryň ČR ve sportovním aerobicu a exhibiční vystoupení Jaroslavy Halounové - reprezentantky ČR ve fitness. Vystoupení Mistra Shao-li v TAEKWON-DO a New Power - Disco tance určitě zaujmou nejen mladé návštěvníky. Připraveny jsou ukázky rybolovné techniky v podání mistrů světa v rybolovné technice Josefa a Jana Luxových. Součástí výstavy je i sobotní a nedělní výlov rybníka spojený s pasováním na rybáře. Pro příznivce karate je připraveno vystoupení, autogramiáda a rozhovor Radka Hadrovského - mistra světa v karate.

Již tradičně je možno shlédnout "Receptář" Dr. Přemka Podlahy a K. Kalendové. Ve čtvrtek v 17:00 budou slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže 'HOBBY SILÁK 2000". S výsledky 2. ročníku "Fotosoutěže pro amatéry" budou návštěvníci seznámeni v sobotu v 15:00. Finále soutěže "Kutil roku 2000" proběhne za účasti Dr. Přemka Podlahy v sobotu ve 13:00. V neděli v 10:30 Dr. Přemek Podlaha uspořádá soutěž "Soutěžíme s Receptářem", ve které je možno vyhrát dárkové poukazy v hodnotě 3.000,- a 2.000,-Kč. Ceny věnovala cestovní kancelář Čedok.

V sobotu bude po celý den probíhat opékání býka s ochutnávkou.

Výstava bude otevřena denně od 9:00 do 18:00.

Garant výstavy: Stanislava Šafandová č.t. 038/7714210

Klíčová slova PROTEXT-výstava-Hobby

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.