Představení nového mezinárodního vyhledávacího nástroje Amadillo.com

Představením mezinárodního vyhledávacího nástroje Amadillo.com zavádí internetová společnost Abenteuer-Chat GmbH na trh další vysokorychlostní a výkonný nástroj vyhledávání. Vyhledávací nástroj Amadillo.de, který byl k dispozici v "národním" sektoru od 1. dubna 2000, si s 1,000.000 PIs za měsíc rychle získal pevnou pozici mezi nejpoužívanějšími nástroji vyhledávání. Podnik očekává, že představení Amadillo.com bude mít podobně silný dopad na trh a že přiláká rychle rostoucí počet uživatelů.

Vyhledávací nástroje jsou charakterizovány jasným řešením a zaměřením na "vyhledávání" v rámci Internetu. Oba zmíněné nástroje zahrnují jen ty nejzákladnější prvky, tedy e-mailové služby zdarma, které jsou jednoduché a snadné pro uživatele, živé připojení, které umožňuje okamžitou kontrolu úspěšnosti registrací URL a živé vyhledávací zařízení, které dovoluje reklamním partnerům získávat přehled o okruhu uživatelů pracujících s Amadillo.

Standardní prvky obou produktů zahrnují dobře uspořádaný internetový katalog, tipy, počasí, zprávy, cestovní služby (pouze u Amadillo.de), služby podávání registrací URL zdarma (pouze u Amadillo.de) a vysokorychlostní vyhledávání a prvotřídní seznamy nalezených položek. Filtr dětské pornografie již dva měsíce funguje pro Amadillo.de a přináší pozitivní výsledky. Stejný filtr, který poskytuje až stoprocentní bezpečnost, bude aktivován i pro nový vyhledávací nástroj. Vyřazení všech souvisejících řetězců vyhledávání (prakticky) ve všech jazycích bude trvat přibližně 3 měsíce.

Partneři společnosti Abenteuer-Chat GmbH, Frank Hollm a Claudia Hollm, si při založení společnosti v roce 1998 stanovili za cíl naprogramování vyhledávacího nástroje, který by měl při hledání na Internetu poskytovat skutečnou pomoc. Žádná data navíc a žádné zahlcování nechtěnými výsledky vyhledávání. Upřednostňováno je "0" nalezených položek, což uživatele nutí zpřesňovat termín, který vyhledává. Databáze je denně doplňována přibližně o 200 tisíc spojení a je pravidelně kontrolována, aby v ní nezůstávala mrtvá spojení.

Vedení, zaměstnanci a školitelé společnosti Abenteuer-Chat GmbH mají všichni jasné poslání: databázi s 500 miliony hesel a neustále vylepšovanou vyhledávací technologii s nejlepšími nalezenými položkami. ots original text: Abenteuer Chat GmbH Další informace naleznete na Internetu: http://recherche.newsaktuell.de Kontakt pro sdělovací prostředky: Abenteuer Chat GmbH Am Honnigsol 13 D-24235 Laboe, Germany Tel: ++49-(0)4343/499555 Fax: ++49-(0)4343/499557 e-mail: Team@amadillo.de

Klíčová slova PROTEXT-Amadillo.com

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.