Společnost friendlyway expanduje do severní Ameriky

Firma friendlyway, první společnost prodávající "přátelství", dodává kompletní řešení pro komunikaci se zákazníky internetových obchodů vždy ve správný čas a na správném místě.

Friendlyway, Inc., která je informační a prodejní centrum pro internetová řešení, která podporují a umožňují přátelskou komunikaci se zákazníky internetových obchodů, dnes oznámila zahájení provozu své nové pobočky v Levi's Plaza (San Francisco) v USA.

Společnost friendlyway, Inc je ve stoprocentním vlastnictví firmy friendlyway AG, která sídlí v Mnichově v Německu. Friendlyway AG byla založena v roce 1998 s vizí stát se významnou světovou společností. Otevření pobočky v USA a plánované otevření pobočky v Asii v Singapuru, představují významné kroky k naplnění tohoto cíle.

Alexander von Welczek, prezident firmy friendlyway, Inc., řekl: "Díky naší expanzi do severní Ameriky jsme se stali první společností na světě, která nabízí nejlepší řešení v oblasti přátelského a efektivního přístupu k zákazníkům internetových obchodů. To, že naše firma sídlí na strategickém místě, v oblasti, která je mnohými nazývána "hlavní město Internetu na světě", nám umožní být v první linii v době probíhající revoluce v oblasti komunikačních systémů."

Friendlyway, Inc., je ve stoprocentním vlastnictví firmy friendlyway AG, která sídlí v Mnichově v Německu. Tato firma je vedoucím hráčem na poli poskytování novátorských internetových řešení pro komunikaci se zákazníky. Produkty společnosti činí komunikaci lidštější a výrazně zlepšují kvalitu nakupování přes Internet. ots Original Text Service: friendlyway, Inc. Internet: http://recherche.newsaktuell.de Pro více informací prosím kontaktujte: Alexander v. Welczeck, Prezident friendlyway, Inc. 1255 Battery Street, Suite 200, Levi's Plaza San Francisco, CA 94111, USA Bezplatné volání v USA (866) 546-7548 Tel: (415) 288-3333, Fax: 415-288-3334 e-mail: alexander.welczeck@friendlyway.com Internet: www.friendlyway.com nebo Andreas Stuetz, předseda představenstva friendlyway AG friendlyway AG, Munchnerstrasse 12-16 85774 Munich, Německo Tel: ++ (49) 89-95-97-91-55, Fax: ++ (49) 89-95-97-91-40 e-mail: andreas.stuetz@friendlyway.com Internet: www.friendlyway.com

Klíčová slova PROTEXT-friendlyway-Internet

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.