Více než sto firem využívá služeb www.i-server.cz

Společnost European Business Enterprise,Ltd. oznámila, že dnem 15. srpna 2000 dosáhl počet firem aktivně využívajících služeb on line inzertního portálu (MARKETPLACE) www.i-server.cz čísla 100. Jako stá firma se do databází i-serveru zaregistrovala společnost TOS Varnsdorf a.s., která tím získala možnost inzerovat v databázích i-serveru tři roky zcela zdarma.

i-server jako nový český MARKETPLACE umožňuje firmám on line inzerci položkových nabídek, poptávek, skladových položek, pracovních míst, pohledávek a majetků k prodeji. Databáze i- serveru mohou využívat školy a nemocnice v ČR zcela zdarma. V databázích i-serveru jsou mimo jiné k dispozici přehledy majetků v konkurzních podstatách a likvidacích či databáze správců majetku dle KSKŘI.

i-server svým uživatelům rovněž nabízí rozsáhlé a tříděné databáze odkazů na české a zahraniční stránky Internetu. Veškeré databáze jsou uživatelům volně dostupné a práce s daty není omezena registračními poplatky.

Další informace:

European Business Enterprise, s.r.o.

Masarykovo nám. 14, 251 01 Říčany u Prahy

Tel. 0204 601531-3

Fax: 0204 602025

e-mail: ebe@i-server.cz

nebo

M-Kontakt, reklamní a PR agentura Mgr.Jitka Macháčková tel/fax 02 688 1229, 0603-402544 jitka@guide.cz

Klíčová slova PROTEXT-European Business Enterprise

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.