WorldCatch se globálně rozšiřuje otevřením kanceláří na dvou kontinentech Elektronický trh s potravinami z moře se sídlem ve Seattlu rozšiřuje své působení do F

SEATTLE (USA) 9. května (Protext/PRNewswire) - WorldCatch.com, přední trh on-line pro globální obchod s potravinami z moře, dnes ohlásil otevření kanceláře v Santiagu de Chile a budoucí evropskou kancelář v Paříži ve Francii. Společnost, která má již dnes kanceláře v Seattlu ve státě Washington a v kanadském Torontu, tak bude místně zastoupena ve čtyřech zemích třech kontinentů.

Zakladatel společnosti David Lancaster řekl: "Myšlenka místních kanceláří po celém světě byla vždy základem našeho globálního trhu. Jako odborníci na mořské produkty si uvědomujeme, že se obchody na jednotlivých světových trzích uzavírají jinak. Abychom tyto otázky vyřešili, budou naše kanceláře zákazníkům nabízet odborné znalosti, které přímo souvisejí s jejich podnikáním."

K otevření kanceláře v Santiagu jmenovala WorldCatch Daniela Schwaeglera, aby řídil rozvíjení podnikatelských aktivit v jižní Americe. Schwaegler byl nedávno zodpovědný za iniciování jihoamerické operace Montgomery Watson, za projekt ekologického inženýrství za 500 miliónů dolarů.

"Dan založil kancelář v Santiagu v roce 1998 a od té doby vykazuje manažerský růst a rozvíjí podnikatelské příležitosti. Jeho schopnosti a kontakty jsou klíčové pro pevné zakotvení našeho působení v tomto důležitém regionu," řekl Lancaster. "Naše operace v Chile rozvinou silnou základnu odborných znalostí v oblasti potravin z moře, které budou napomáhat trhu," dodal Schwaegler.

Paříž byla vybrána jako hostitelské město první evropské kanceláře WorldCatch. Společnost této kanceláři poskytne zdroje pro rozvoj prodeje, marketingu a podnikání. "Moc se těšíme na pařížské možnosti a příležitosti a očekáváme, že se v přípravě na otevření této kanceláře posuneme o hezký kus dopředu po účasti na evropském Expu mořských produktů, které se příští týden koná v Bruselu," doplnil Lancaster. Evropa je podle FAO druhým největším trhem s potravinami z moře na světě, a navíc je domovem 13 procent zákazníků WorldCatch.

O WorldCatch.com

WorldCatch.com je trhem on-line pro globální obchodování s potravinami z moře, který společnostem umožňuje efektivně podnikat, získávat informace o akciích a shromažďovat zdroje. Hlavním prvkem WorldCatch.com je její vlastní on-line aukce, která kupujícím a prodávajícím umožňuje rychle efektivně uzavírat obchodní transakce s potravinami z moře. Stránka dále nabízí zprávy a novinky, obsah, personalizaci a globální spojení na kteroukoli příbuznou průmyslovou službu. Další informace najdete na webové stránce www.worldcatch.com. Kontakt: Aaron Travis, ředitel marketingu společnosti WorldCatch.com, +1 206-284-7400, nebo atravis@worldcatch.com Internet: http://www.worldcatch.com

Klíčová slova PROTEXT-WorldCatch

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.