Moderní technologie v umění

"The Second" je název výstavy elektronického umění, kterou připravil Nizozemský institut mediálního umění MonteVideo/TBA. Výstava představuje dvanáct nizozemských umělců, kteří pracují s tzv. novými médii. Jejich díla interpretují a reflektují fenomén času.

Po uspořádání výstavy v Nizozemsku, Mexiku, na Tchaj-wanu, v Japonsku a Maďarsku mohou "The Second" zhlédnout Pražané a návštěvníci Prahy ve Veletržním paláci. Výstava je pořádána ve spolupráci s Národní galerií v Praze jako součást projektu Praha 2000 - Evropské město kultury.

Magazín informačních technologií Chip, jako jeden z mediální partnerů výstavy vedle Českého Telecomu, Seznamu a Prague Business Journal, zve všechny milovníky počítačů a umění na tuto ojedinělou akci, která potrvá až do 4. června 2000.

Kontakt: Petr Moláček, tel.: (02)21808544, fax: 21808500, petr.molacek@vogel.cz nebo Martina Šťastná, tel.: (02)21808540, martina.stastna@vogel.cz.

Klíčová slova PROTEXT-výstava-The Second

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.