China Unicom vybrala společnost AsiaInfo k vybudování největší světové sítě VoIP (přenos hlasu po internetu); podle nové smlouvy má AsiaInfo vybudovat síť VoIP

Společnost AsiaInfo Holdings, Inc. (Nasdaq:ASIA), přední poskytovatel řešení internetové infrastruktury a softwarových produktů v Číně, dnes ohlásila uzavření důležité smlouvy na vybudování sítě VoIP (přenos hlasu po internetu) mezi 311 městy po celé Číně pro společnost China Unicom. Smlouva podepsaná 31. března navazuje na úspěšné dokončení pilotního projektu zřízení internetových telefonních služeb pro 12 čínských měst, který společnost AsiaInfo vedla.

Společnost AsiaInfo podle smlouvy s China Unicom vybuduje zřejmě vůbec největší síť VoIP na světě. Tato síť bude po dokončení schopna zprostředkovat osm miliard minut meziměstských hovorů ročně, nabídnout zákazníkům i podnikům služby po telefonu, pevnou linkou nebo prostřednictvím bezdrátového připojení.

"Nebylo složité zvolit společnost AsiaInfo jako dlouhodobého partnera," řekl Liu Jün-ťie, výkonný ředitel China Unicom, "společnost má letité zkušenosti s poskytováním řešení internetové infrastruktury v Číně."

"Jsme rádi, že China Unicom společnosti AsiaInfo nadále projevuje důvěru a že s námi podepsal smlouvu na vybudování největší sítě VoIP na světě," řekl James Ding, výkonný ředitel společnosti AsiaInfo Holdings, Inc, "jsme připraveni spolupracovat se zákazníky jako China Unicom a poskytovat vysoce kvalitní, spolehlivé a úsporné internetové telefonní služby zákazníkům v celé Číně."

O společnosti AsiaInfo Holdings, Inc. Společnost AsiaInfo Holdings, Inc. (Nasdaq: ASIA) je předním poskytovatelem internetové infrastruktury, celkových řešení a softwaru v Číně, což je jeden z nejrychleji rostoucích internetových trhů na světě. Společnost nabízí poskytovatelům telekomunikačních služeb v Číně celková síťová řešení požadavků jejich internetové infrastruktury a vyvíjí vlastní software pro poskytovatele internetových služeb, internetových obsahů a telekomunikačních služeb.

Od roku 1995, kdy společnost přesunula své operace z USA do Číny, působila AsiaInfo jako hlavní architekt čínské internetové infrastruktury. AsiaInfo byla průkopníkem rozvoje čínské internetové infrastruktury, protože navrhla a vybudovala první celonárodní internetovou tepnu v Číně: ChinaNET, jakož i internetovou tepnu v jedné z čínských provincií, GuangdongNET. Společnost buduje i další dvě komerční celonárodní internetové tepny Číny: UniNET společnosti China Unicom a CNCNET společnosti China Netcom.

Společnost AsiaInfo vyvíjí, dodává na trh a spravuje kompatibilní, adaptabilní a v reálném čase operující registrovaná internetová softwarová řešení, které jsou šité na míru čínským klientům. Softwarové produkty společnosti pro řízení zákazníků a fakturaci uspokojují komplexní potřeby poskytovatelů internetových a telekomunikačních služeb v oblasti zajištění kritických misí, účetnictví, sestavování a podávání zpráv i marketingu. Společnost dále nabízí produkty pro sledování a porovnávání vývoje poskytovatelů internetu v Číně. Další informace o společnosti AsiaInfo najdete na stránce www.asiainfo.com.

O společnosti China Unicom

China United Telecommunications Corporation (China Unicom) byla založena v roce 1994 a je druhým největším plošným, veřejným operátorem telekomunikací v Číně. China Unicom poskytuje širokou škálu služeb, včetně meziměstských telefonních služeb, místních telefonních služeb, mobilních telefonních služeb a datových komunikačních služeb. China Unicom má přes 10 tisíc zaměstnanců a vlastní 6 dceřiných společností se 163 filiálkami v Číně.

Sdělení v této tiskové zprávě obsahují takzvaná výhledová tvrzení, která v sobě zahrnují riziko a nejistoty, jež by mohly způsobit, že se vlastní výsledky budou lišit od výsledků předpokládaných. Další informace o rizikových faktorech, které by mohly mít vliv na výsledky podnikání AsiaInfo jsou v podrobnostech obsaženy v registračním výkazu AsiaInfo, tak jak byl založen u Komise pro burzy a cenné papíry (SEC). Kopie registračního rozhodnutí, včetně ukázek, je k nahlédnutí ve veřejné čítárně této komise na adrese Judiciary Plaza, 450 Fifth Street, N.W., Washington, D.C. 20549. Registrační stanovisko a další záznamy o společnosti, včetně zpráv, reprezentace, informativních stanovisek a dalších registračních informací, které se komisi poskytují v elektronické podobě, jsou k dispozici také na internetové stránce této komise http://www.sec.gov. KONTAKT: Ve Spojených státech: Alexander Ogilvy Public Relations Worldwide Leslie Llewellyn, 415-923-1660 x102 Llewellyn@alexanderogilvy.com nebo AsiaInfo Holdings, 408/970-0080 nebo v Číně:Ogilvy Public Relations Worldwide Porter Erisman, 8610-6443-6488 x356 Porter.erisman@ogilvy.com

Klíčová slova PROTEXT-AsiaInfo

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.