Nová webová stránka s informacemi o světové burze

Ve světě neustále se množících webových stránek s informacemi o americké burze se objevila osvěžující novinka: informace o světových burzách. Webová stránka společnosti Startcom Media, Ltd (Nasdaw OTC BB: SMMM) WorldMicrocap.com http://worldmicrocap.com je nejúplnějším volně dostupným zdrojem informací o kterékoliv burze světa.

WorldMicrocap poskytuje informace z více než čtyř stovek burz, včetně spojení do jejich úplné databáze a v celé řadě případů i zprávy burzovních odborníků z příslušné země. "Informace o americké burze se shánějí snadno," říká Roberto Veitia ze Startcomu. "Jenže spousta investorů ze Spojených států i ze zahraničí ráda investuje do akcií jinde ve světě, takže potřebují informace o zahraničních burzách. WorldMicrocap.com jim poskytuje informace, které potřebují, rychle a zdarma."

WorldMicrocap.com dále nabízí prověřené investiční tipy a zprávy ve finančním zpravodaji "The Financial Sentinel". "Na cestě ke zbohatnutí je možné jít buď pěšky. nebo je možné letět," říká Veitia. "The Financial Sentinel je pro investory, kteří chtějí cestovat nadzvukovou rychlostí." Zpravodaj nabízí stručné zprávy, dvanáctibodový popis akcií, který podrobně popisuje finanční trh, na kterém se pohybují, investigativní zprávy a informace pro investory zahrnující rady od nejúspěšnějších investorů.

WorldMicrocap.com poskytuje vůbec nejúplnější informace o světových burzách na síti. Veitia říká: "Máme přes 400 burz a spojení a neustále pracujeme na tom, abychom zařadili burzy další. V současné době poskytujeme informace o předních asijských trzích, jako je Singapur, Japonsko a Čína, o předních evropských trzích, jako je Itálie a Německo a o celé řadě méně sledovaných trhů, jako je Austrálie, Izrael, Španělsko, Indie, Německo, Belgie nebo trhy na středním východě. Máme dokonce informace o burze v Ugandě a o spoustě dalších." Více informací, včetně vyhledávání akcií, naleznete na WorldMicrocap.com at http://worldmicrocap.com. Originální textová služba: Stratcom Media Ltd. Internet: http://recherche.newsaktuell.de Kontakt: Roberto Veitia, Stratcom Media Ltd. 1947 Lee Rd. Winter Park, FL 32789 (USA) (407) 628-5200 e-mail:rveitia@yahoo.com http://worldmicrocap.com

Klíčová slova PROTEXT-Startcom Media

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.