Na stránkách Private Investors se rozjíždí investiční hra AMERICA

Na internetových stránkách největšího obchodníka s americkými akciemi v ČR Private Investors - www.pi.cz - se dnes opět rozjíždí investiční hra AMERICA. V loňském roce přesáhl celkový počet hráčů 3000, přičemž více než 1800 hráčů svůj fiktivní fond aktivně spravovalo. Celkově hráči vytvořili 18.000 portfolií, jejichž průměrný výnos byl 33 %. Výnos balancovaného fondu Wall Street 3000, který byl portfolio managery firmy Private Investors sestaven pro porovnání, dosáhl ročního zhodnocení 43,3 %. Plánovaný nárůst byl stanoven mezi 20 - 30 %. Konzervativnější fond America 3000, který byl konstruován s plánovaným výnosem mezi 15 - 20 %, dosáhl zhodnocení 16,8 %. Vítěz hlavní ceny - týdenního zájezdu do New Yorku pro dvě osoby - dosáhl v roce 1999 zhodnocení ve výši 168 procent.

America - Investiční hra Private Investors staví hráče do role portfolio manažera, jehož úkolem je zhodnocovat svěřené peníze. Hráči mají možnost absolutně zdarma a s využitím detailních firemních zpráv a analýz z Investičního servisu na www.pi.cz optimálně vybírat nejlepší cenné papíry. Více informací: Tomáš Holinka, tel.: 24211252,tomas.holinka@pi.cz

Klíčová slova PROTEXT-Private Investors-America

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.