The Internet Advisory Corporation kupuje Sunrise Web Development, Inc.

The Internet Advisory Corporation, (OTC Bulletin Board: PUNK) (symbol na burze ve Frankfurtu: IAS), (www.thepunk.com) dnes oznámila, že koupila společnost Sunrise Web Development, Inc.

Sunrise Web Development, Inc. vlastní interaktivní webovou adresu a internetový prohlížeč. Produkty společnosti budou vytvářet příjmy z poplatků předplatitelů a účastnických poplatků i z dalších zdrojů, k nimž patří reklama a tržby z elektronického obchodu. Společnost poskytne předplatitelům prostřednictvím svého prohlížeče globální interaktivní komunitu s nabídkou široké škály obsahu, funkcí a nástrojů. Online komunita bude mít přístup například k službám elektronické pošty, veřejným vývěskám, seznamům oblíbených adres, službám okamžitému zasílání zpráv, veřejným nebo soukromým "místnostem" pro interaktivní konverzaci a živé akce s "posluchači".

Společnost bude mít příjmy od předplatitelů, z reklamy, elektronického obchodu a transakčních poplatků spojených s elektronickým obchodem.

O společnosti The Internet Advisory Corporation

The Internet Advisory Corporation je předním globálním poskytovatelem produktů na bázi Internetu, jako je navrhování webových stránek, poskytování prostoru na webu pro obchod v malém a velkém a správu serverů pro jiné firmy. Společnost nabízí komplexní řešení pro zlepšení podnikatelských procesů zákazníků pomocí internetových aplikací. K službám na Internetu, které společnost nabízí, patří strategické poradenství, analýzy a návrhy, rozvoj technologií, implementace a integrace a údržba. K speciálním službám společnosti patří řešení v oblasti elektronického obchodování, poskytování prostoru na Webu, správu serverů, marketing on-line, záznam vyhledávacích programů, publikace materiálů, odkazy na spolupracující společnosti a reklama na Internetu. Primární strategií společnosti je přilákat a udržet on line na síti zákazníky tím, že poskytuje rychlé a spolehlivé služby s velmi rychlým a levným přístupem na Internet.

ots Original Text Service: The Internet Advisory Corporation

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Jeffrey A. Olweean, President, Internet Advisory Corporation, 888-522-0958, nebo 954- 453-5000, nebo e-mail, jeff@thePUNK.com

Webová adresa: http://www.thepunk.com

Klíčová slova PROTEXT-The Internet Advisory Corporation-Web Developmen

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.