První burza předávání dárků jde online

Vánoce se vší tou záplavou darovaného haraburdí jsou pryč - a co teď uděláte s tím "moc hezkým" svetrem, který pro vás upletla babička, s těmi cédéčky s Kelly Family anebo už třetí figurkou postavičky Laa-Laa z televizního seriálu Tellytubbies, kterou vám dala vaše dcera?

Obraťte se na GiftXchange, první online burzu dárků, která funguje od 20. prosince. Na stránce GiftXchange se zbavíte všech věcí, které vlastně nechcete anebo už nepotřebujete: dárků, které jste dostali k Vánocům, Velikonocům, narozeninám - kdy vám někdo chtěl udělat radost, ale byl by to spíš dárek vhodný pro někoho jiného.

Za použití GiftXchange.com se nic neplatí a lidé obvykle souhlasí, že zaplatí poplatky za doručení věcí, které jim budou zaslány. Služba funguje na podobném principu jako eBay, avšak na rozdíl od ní lidé nabízejí k výměně jiné věci, a ne peníze.

"Smyslem naší existence je umožnit lidem, aby se zbavili svých nejméně oblíbených dárků a vyměnili je za věci, které opravdu chtějí - a aby se přitom ještě pobavili," uvedl Imdat Solak, jeden ze zakladatelů internetové společnosti GiftXchange.com. "Na druhé straně bychom mohli lidem zajistit platformu pro největší burzu knih, hudby a videa na světě."

Mezi právě nabízenými dárky je například soundtrack z kultovního filmu "This is Spinal Tap", různý počítačový hardware a software a celá řada knih a hudby.

GiftXchange je na webu na adrese http://www.giftXchange.com/

Kontakt pro další informace:

Mr. Imdat Solak

The GiftXchange

info@giftXchange.com

Arabellastr. 23

81925 Munich

GERMANY

Tel: +49-89-9250-2714

ots Original Text Service: The GiftXchange

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Imdat Solak, jménem The GiftXchange, +49-89-9250- 2714, anebo info@giftXchange.com

Webová adresa: http://www.giftXchange.com

Klíčová slova PROTEXT-GiftXChange

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.