"Zahajovací zvon kolem světa" CNBC dá divákům důležité zprávy o prvních obchodech nebo problémech roku 2000 z více než 175 trhů ve 35 finančních centrech napříč

Od prvních obchodů v Singapuru do znovuotevření moskevských trhů o 50 hodin později bude CNBC demonstrovat jedinečný závazek k světovému finančnímu zpravodajství ve dnech 2., 3. a 4. ledna s živou aktualizací podle postupu hodin z více než 175 trhů v 35 finančních centrech na pěti kontinentech.

"Zahajovací zvon kolem světa" je mnohamiliónový (v dolarech) závazek zahrnující stovky pravidelných zpravodajů CNBC a více než 150 zvláštních zpravodajů a pracovních týmů. Budou hlásit "všechno jasné" nebo podávat zprávy o všech problémech Y2K napříč 16 časovými pásmy, jak budou finanční trhy otevírat od neděle do středy (východní čas - ET) a ve skutečnosti budou působit jako celosvětoví svědci na místě pro první skutečnou zkoušku světových počítačových systémů, používaných při obchodování na trzích.

Živé tříminutové aktuality budou poskytovány dvakrát každou hodinu, počínaje televizním vysíláním v neděli v hlavním vysílacím čase mezi 20:00 a 22:00 ET, kdy bude CNBC vysílat víkendový program National Geographic EXPLORER, s rozšířeným nebo trvalým dálkovým krytím, pokud vzniknou nějaké problémy Y2K. Zvláštní skupiny zpravodajů a týmů z CNBC, CNBC Asia, CNBC Europe a Dow Jones/The Wall Street Journal budou podávat živé zpravodajství z finančních trhů v Singapuru, Hongkongu, Dillí, Bombaje, Islámábádu, Karáčí, Nairobi, Teheránu, Paříže, Frankfurtu, Amsterdamu, Milánu, Bruselu, Helsink, Stockholmu, Sao Paola, New Yorku, Los Angeles, Mexika, Sydney, Tokia, Tchaj-peje, Soulu, Šanghaje, Jakarty, Bangkoku, Tel Avivu, Johannesburgu, Londýna, Istanbulu, Torontu, Vancouveru, Caracasu, Aucklandu a Moskvě.

Pravidelné obchodní programy CNBC budou nabízet plné krytí amerických trhů celé pondělí 3. ledna počínaje relací "Today's Business" v 5:00 ET. Kompletní souhrnnou zprávu denních světových obchodních událostí nabídne oceněný pořad CNBC "Business Center" moderovaný Ronem Insanou a Sue Hererovou od 14:30 do 15:30 ET.

Televizní krytí CNBC bude doplňovat CNBC.com řadou online zpráv o otevírání trhů. CNBC.com bude také poskytovat informace, analýzy a rady k otázkám Y2K, včetně interaktivního online chatování s redaktory CNBC.com a dalšími experty.

Když prezident CNBC William L. Bolster ohlašoval jedinečné plány vysílání CNBC, prohlásil: "S bilióny dolarů v sázce při zahajování obchodovacího dne roku 2000 budou diváci spoléhat na CNBC jako na jejich první a nejlepší zdroj celosvětových finančních informací a pochopení. 'Zahajovací zvon kolem světa' - stejně jako naše pravidelné programy a rozsáhlé podpůrné systémy na místě - představuje náš závazek k trvalému získávání a zdokonalování té důležité důvěry spojované s vedoucí světovou značkou CNBC."

CNBC je uznávaný světový lídr v podnikatelském zpravodajství, poskytující po celý obchodní den krytí finančních trhů v reálném čase a podnikatelské informace více než 150 miliónům domácností v celém světě s významným diváctvem z řad profesionálů a individuálních investorů. Hodnocení sítě je rekordně vysoké, včetně rozhodujících vítězství na konkurencí v takových programech jako je "Business Center" CNBC. V samotných USA je CNBC sledováno ve více než 71 miliónech domácností, kterým poskytuje podnikatelské zpravodajství jako společnou službu se svou mateřskou NBC a Dow Jonesem, vydavatelem The Wall Street Journal. Diváci CNBC mohou řídit svá individuální investiční portfolia a získávat další hloubkové informace z vysílání vstupem na CNBC.com na webu. V hlavním vysílacím čase CNBC poskytuje všeobecné zprávy, rozhovory a zábavné pořady. Víkendové programy se vyznačují zábavou a rozhovory. ots Original Text Service: CNBC Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: David Andersen, (USA) 201-346-2100, nebo Martine Charles, (USA) 201-346-6632, oba z CNBC Webové stránky: http://www.cnbc.com

http://www.nbcmv.com

Klíčová slova PROTEXT-CNBC-2000

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.