NPI začíná zákazníkům dodávat gigabitové ethernetové přepínače "Powered by NuWaveArchitecture(TM)" / Včetně severoamerických, evropských a asijských destinací

Network Peripherals Inc. (NPI) (Nasdaq: NPIX), inovativní lídr v oblasti síťových přepínačů, dnes oznámil, že zahájil celosvětové dodávky zákazníkům gigabitových ethernetových přepínačů Keystone 24g Layer 3/4, založených na NuWaveArchitecture firmy NPI.

William F. Rosenberger, prezident a výkonný ředitel NPI, prohlásil: "Zahájení zisky generujících dodávek Keystone 24g je pro NPI významným milníkem. Jsme také potěšeni, že nyní dodáváme Cornerstone6g, náš 12portový rychle propojovací, neblokovací mnohagigabitový přepínač potenciálním výrobcům původního zařízení pro jejich zhodnocení, přičemž zisky generující dodávky produktové skupiny Cornerstone začnou v lednu. Zhodnocení potenciálním výrobci původního zařízení Keystone24mg s možností nástavby probíhají dobře a očekáváme zahájení dodávek Keystone24mg zákazníkům v lednu. V lednu také oznámíme nový a velmi dobrý gigabitový ethernetový přepínač "Poháněný NuWaveArchitecture(TM)" s dodávkami v časovém období březen až duben. Shrnuto, očekáváme, že v lednu budeme mít výborné postavení s úplným doplňkem dříve ohlášených dodávek produktů NuWaveArchitecture distributorům přidávajícím hodnotu dodávaným výrobkům a výrobcům původního zařízení a že oznámíme nový produkt, který skutečně zdůrazní výkonnost a cenové výhody NPI," uzavřel Roseberger.

Revoluční NuWaveArchitecture firmy NPI

Všechny přepínače NPI jsou stavěny s využitím výkonné NuWaveArchitecture, průlomové kombinace inovativního designu a speciálních obvodů Application-Specific Integrated Circuits (ASIC). NuWaveArchitecture, která je výsledkem dvouletého výzkumu a vývoje v hodnotě 25 miliónů USD, umožňuje vytváření mnohonásobných konfigurací plně řízených, rychlepřenosových, neblokovacích, rozšiřitelných a samostatných rychlých ethernetových a gigabitových přepínačů. Každý přepínač NuWaveArchitecture podporuje křížovou přepínací látku až 64 Gb/sek., což umožňuje podporu pro 24 až 120 portů 10/100, pracuje na úrovních 2 a 3 a brzy na úrovni 4 - vše bez významného hardwarového a softwarového inženýrství. NuWaveArchitecture je vytvořena tak, aby umožnila výrobcům původního zařízení rychle tvořit nebo rozšiřovat jejich produktové linky pro lukrativní, rychle rostoucí trhy malých a středních podniků, a to rychleji a s nižšími náklady a s větší funkčností, než umožňují ostatní přepínačové architektury.

Všechny přepínače NPI "Poháněné NuWaveArchitecture" se vyznačují moderními schopnostmi většího provozu, jako jsou rychlepřenosové IP směřování a podpora pro kvalitní třídy provozu, výběrové vysílání IP a na protokolu založení virtuální lokální sítě (VLAN). Gigabitové ethernetové přepínače NPI se rychle instalují, poskytují okamžité širokopásmové odlehčení a snižují provozní náklady prostřednictvím jednoduchého řízení a automatiky. Přepínače také nabízejí na trhu běžné oceňování za port, s webovými řídícími nástroji - drahá volba pro konkurenční přepínače - obsaženými bez dodatečných nákladů v každém přepínači NPI.

Hodnotící jednotky dostupné pro výrobce původního zařízení, distributory, konečné uživatele

Nové přepínače NPI jsou nyní dostupné pro zhodnocení výrobci původního zařízení, distributory a vybranými uživateli. Zájemci z řad výrobců původního zařízení nebo potenciální druhotní uživatelé mohou kvůli dalším informacím kontaktovat NPI na tel. 800-674-8855 nebo navštívit webovou stránku http://www.npix.com.

Network Peripherals, The Gigabit Ethernet Company(TM)

Network Peripherals Inc. (NPI) se sídlem ve Fremontu v Kalifornii dodává úplnou řadu ethernetových přepínačů s úrovní 2/úrovní 3 na bázi výrobců původního zařízení ostatním předním výrobcům z oboru. NPI také prodává produkty pod svou vlastní značkou světové síti distributorů přidávajících výrobkům hodnotu.

Primárně je NPI podnikatelsky zaměřena na 10/100 gigabitové ethernetové přepínače s úrovní 2/úrovní 3, postavené na NuWaveArchitecture na bázi ASIC. Tyto produkty budou používány jako přepínací řešení pro pracovní skupiny, propojovací uzávěry a páteře a jsou konstruovány pro zlepšení pásmové šíře a výkonnosti sítí malých a středních podniků, využití všech populárních vysokorychlostních technologií a ochranu současných ethernetových investic konečných uživatelů. Pro další informace o NPI volejte 800-674-8855 nebo navštivte webovou stránku http://www.npix.com.

POZNÁMKA: "The Gigabit Ethernet Company", "NuWaveArchitecture" a "Powered by NuWaveArchitecture" jsou obchodní známky Network Peripherals. Ostatní obchodní známky jsou vlastnictvím jejich příslušných majitelů.

Prohlášení v této zprávě jsou výhledová a byla učiněna v souladu s ustanoveními o bezpečném přístavu zákona Private Securities Litigation Reform Act z roku 1995. Budoucí události popsané výše v takových prohlášeních obsahují rizika a nejistoty, včetně těch uváděných ve složkách společnosti u Komise pro cenné papíry a burzu. ots Original Text Service: Network Peripherals Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Wilson Cheung, Chief Financial Officer z Network Peripherals, Inc., Tel. (USA) 510-897-5000, nebo wcheung@npix.com Webová stránka: http://www.npix.com

Klíčová slova PROTEXT-Network Peripherals

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.