Elite Models Inc. vytváří novou interaktivní divizi, nabízí kalendář/organizátor na rok 2000 pro uživatele internetu

John Casablancas, předseda představenstva společnosti Elite Models Inc. (http://www.elitemodel.com), největší sítě modelingových agentur na světě s ročními tržbami přes 100 miliónů USD, dnes oznámil, že společnost začíná využívat příležitostí interaktivního podnikání spojeného s internetem vytvořením Elite3k (http://www.elite3k.com) ve spolupráci s Illusion2k (http://www.illusion2k.com) která dříve v tomto roce uvedla první virtuální model na světě, Webbie Tookayovou.

Prvním počinem nové divize je kalendář/organizátor, který je možné si stáhnout zdarma z internetu na adrese http://www.elitecalendar.com v pěti jazycích - angličtině, francouzštině, španělštině, portugalštině a japonštině. Casablancas uvedl, že Calendar 2000 je digitální a interaktivní verzí slavných kalendářů, které Elite vyráběla počátkem 90. let s takovými top modelkami jako Cindy Crawfordová, Claudia Schifferová, Naomi Campbellová a dalšími. Kalendář má databázi 35.000 fotografií zahrnujících pánské i dámské modely, takže uživatelé budou mít výběr 365 fotografií, který bude denně aktualizován prostřednictvím náhodného systému, který tak každému uživateli poskytne vlastní unikátní verzi kalendáře/organizátoru.

Prvním modelem kalendáře na 1. leden 2000 je Webbie Tookayová, se kterou bude "živé" interview o jejím životě a chystaných projektech dnes ve zprávách WABC-TV Eyewitness News v New Yorku v 17:00 tamního času. ABC uvedla, že interview nabídne svým 200 celostátním pobočkám v USA prostřednictvím satelitu. Virtuální model Webbie byl vytvořen švédským návrhářem Steven Stahlbergem a byl upraven podle estetických parametrů, definovaných Casablancasem.

Kromě nové fotografie modelu každý den Elite Calendar 2000 obsahuje denně aktualizované zprávy a další informace obecného zájmu a také osobní organizátor, který je kompatibilný s operačním systémem Outlook společnosti Microsoft. Systém vychází z univerzálního internetového času, taktu určeného společností Swatch, a revolučního komunikačního systému "elitephonefree", který mění PC na virtuální telefon, kde uživatelé mohou zdarma připojit na PC anebo z PC na telefon za extrémně nízké sazby. Zprávy v kalendáři/organizátoru bude poskytovat PR Newswire, přední světová společnost v oblasti elektronického dodávání aktuálních informací přímo společnostem, institucím a agenturám. Uživatelé kalendáře mohou mít přístup k důležitým novým zprávám a fotografiím napojením na PR Newswire hlavní webovou stránku společnosti PR Newswire na adrese http://www.prnewswire.com.

Casablancas řekl, že Elite3k povedou společníci a zakladatelé Ricardo Bellino a Roberto Rodriguez. Casablancas bude členem správního výboru a ve společnosti se zapojí do strategické činnosti.

Na projektu Elite3k spolupracují tyto společnosti:

Dstaq Multimedia, Brazil (http://www.dstaq.com.br), která vyvinula kalendář; Giant Studios (http://www.giantstudios.com), která vytvořila technologii veškerých aplikací v reálném čase pro Webbie; PhoneFree (http://www.phonefree.com), která vyvinula aplikaci internetové telefonie pro kalendář/organizátor, a Illusion2k (http://www.illusion2k.com), divize virtuálních modelů a hereček společnosti Elite.

ots Original Text Service: Elite Models Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Ricardo Bellino, Elite3k, 212-529-9700, bellino@elite3k.com

Webové stránky: http://www.elite3k.com http://www.elitemodel.com

http://www.illusion2k.com

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.