Obchodní právník vstoupil do londýnské kanceláře Paul, Hastings, Janofsky & Walker LLP

Robert Gross vstoupil jako poradce do londýnské kanceláře Paul, Hastings, Janofsky & Walker LLP. Grossova praxe je zaměřena na mezinárodní bankovnictví, financování projektů a fúze a akvizice. Pan Gross působil v Londýně od roku 1991 jako bankovní a finanční právní zástupce a než se připojil k Paul, Hastings působil šest let jako právní zástupce v bankovním oddělení právní firmy Herbert Smith v Londýně. Předtím pracoval jako advokát pro právní firmu Herzog, Fox & Neeman v Tel Avivu.

Pan Gross má rozsáhlé zkušenosti a pracuje jak pro půjčovatele, tak pro vypůjčovatele na široké řadě transakcí, včetně financování domácích a zahraničních projektů. V roce 1997 strávil přechodně šest měsíců ve skupině BZW (nyní Barclays Capital) pro syndikáty a distribuci půjček, kde se zabýval dojednáváním, syndikací a dokumentací na akvizicích založených a dalších bankovních facilit.

Pan Gross byl redaktorem Banking and Capital Market Bulletin pro měsíčník PLC a po dobu čtyř let pravidelně přispíval svými články. Publikoval také řadu článků, pojednávajících o bezpečnostních aspektech bankovních transakcí, v Journal of International Banking and Financial Law.

Pan Gross získal titul bakaláře práv na University College London a magistra práv na University of Cambridge, Downing College. V roce 1984 získal cenu JAC Thomas Prize za diskusi a v roce 1984/5 cenu Andrews Sessional Prize. Pan Gross může působit jako právní poradce v Anglii a Walesu a jako advokát v Izraeli.

Paul, Hastings je mezinárodní právní firma s více než 630 zástupci v následujících lokalitách: Atlanta; Los Angeles, Orange County a San Francisco, California; New York City; Stamford, Connecticut; Washington, D.C.; London a Tokyo. ots Original Text Service: Paul, Hastings, Janofsky & Walker LLP Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Melissa Thomsen z Paul, Hastings, Janofsky & Walker LLP, 213-683-5069 Webová stránka: http://www.phjw.com News Aktuell Tel.: +49 40 4113-2866

Klíčová slova PROTEXT-Paul, Hastings, Janofsky & Walker LLP

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.