ASC Incorporated otevírá v Mnichově technické centrum

ASC Incorporated otevře v Mnichově, Německo, technické centrum pro vývoj produktů a technickou podporu pro zákazníky v celé Evropě. Oznámil to Uwe Heitzmann, ředitel ASC pro rozvoj evropského podnikání.

V TechCenter, které bude v provozu koncem roku 1999, budou působit odborníci z amerického sídla ASC v Southgate, Mich., spolu se strojírenskými odborníky z celého Německa.

"Naše technické centrum bude poskytovat širokou řadu služeb a činností," řekl Heitzmann, "včetně programového řízení a plného vývoje speciálních vozidel a střešních systémů. Budeme plně vybaveni pro technické testování a simulace a pracovat s nejnovějšími designerskými a konstrukčními nástroji CAD a CAE."

TechCenter bude poskytovat vývoj produktů a postupů i služby pro vztahy s dodavateli. Dodavatelé budou umístěni v technickém centru ASC během vývojové fáze projektu a sledovat simultání inženýrská řešení. "TechCenter bude také udržovat spojení s centry ASC v našem sídle v Southgate, Mich.," řekl Heitzmann.

Zřízení TechCenter v Mnichově rozšiřuje celosvětové technické zdroje ASC. Mnichovské centrum nabízí vysoký stupeň inženýrských schopností, jak z hlediska personálu, tak vybavení.

Německý provoz ASC - KW Weinsberg - poskytuje výrobu prototypů, upínacích přípravků a nástrojů. "Navíc bude KW Weinsberg integrován do procesu rozvoje projektů," řekl Karl H. Knoth, prezident ASC Europe. "Společně budeme nabízet našim zákazníkům kapacity od počátečního designu, přes kompletní výrobu prototypů až po kompletní konstrukci."

ASC je světový výrobce speciálních vozů a produktů s pěti provozními aktivitami: Kreativní služby poskytují služby v oblasti automobilového designu, konstrukce a prototypů; Speciální vozidla dodávají automobilovému průmyslu výrobní zkušenosti, vývoj a výrobu speciálních vozidel; Mechanické systémy vyrábějí a prodávají systémy otevřených střech (posuvné a stahovací střechy) primárním výrobcům zařízení a pro následný trh; Kombinované systémy vyvíjejí a vyrábějí řadu kombinovaných produktů (odstranitelné pevné střechy a tvarované produkty) pro primární výrobce a následný trh; a Produkty následného trhu konstruují a vyrábějí příslušenství automobilů pro následný trh.

ASC se sídlem v Southgate je činná v celých USA a Kanadě a v Německu a Koreji. ots Original Text Service: ASC Incorporated Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Mark Pauze z ASC Incorporated, (USA) 734-246-0098, nebo pauzema@ascglobal.com, nebo Uwe Heitzmann z ASC Europe, +49- 7134506136, nebo u.heitzmann@knweinsberg.de

Klíčová slova PROTEXT-ASC Inc.-technické centrum Mnichov

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.