IATP oznámil otevření informačního centra WTOWatch.org

Institut pro zemědělství a obchodní politiku (IATP) s potěšením oznamuje otevření WTOWatch.org - světového online informačního centra o WTO, obchodu a udržitelném rozvoji.

Co na WTOWatch.org naleznete:

-- Aktualizovaný kalendář a aktivity během 3. ministerského zasedání a poté

-- Rozsáhlou sbírku dokumentů, článků a zpráv o obchodu a udržitelném rozvoji

-- Živá a archivní multimédia, ze kterých lze vidět a slyšet, co se koná

-- Tiskové středisko na pomoc médiím při pokrývání obchodních rozhovorů

-- Spojení na další obchodní webové stránky na celém světě

-- Rychlá fakta, která vám pomohou pochopit komplikované obchodní záležitosti

-- Vyhledávací program na pomoc při lokalizaci informací, které chcete.

"Budoucnost světa se může během jednání WTO velmi dobře změnit," poznamenává prezident IATP Mark Ritchide. "Proces rozhodování a potenciál pro mezinárodní demokracii a podstatné dopady -- na zemědělce, spotřebitele, zdraví, prostředí a hospodářství -- budou ovlivněny volbou, kterou naše vláda a zbytek světa učiní v Seattlu." Ať jste odborník na obchodní politiku, zpravodaj pokrývající WTO a 3. ministerské zasedání nebo občan zajímající se o větší pochopení světového obchodu, naleznete na WTOWatch.org informace, které požadujete. Zveme vás, abyste si z WTOWatch.org učinili váš domov na Internetu pro otázky obchodu, WTO a udržitelného rozvoje.

Hostitelem WTOWatch.org je Institut pro zemědělství a obchodní politiku, ústav pro výzkum politiky zabývající se spojením mezi místní a světovou politikou v oblastech zemědělské výroby, uchovávání přírodních zdrojů a rozvojem venkovské komunity. ots Original Text Service: Institute for Agriculture and Trade Policy Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Dale Wiehoff z IATP, Seattle (USA) 206-262-0188, (USA) 206-478-6368, nebo po 5. prosinci, v Minneapolisu, (USA) 612- 870-3401, Fax (USA) 612-870-4846, e-mail: dwiehoff@iatp.org Webová stránka: http://www.iatp.org Webová stránka: http://www.wtowatch.org News Aktuell Tel.: +49 40 4113-2866

Klíčová slova PROTEXT-IATP-informační centrum o WTO

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.