RWD Technologies přistupuje k programu Siebel Systems

Společnosti RWD Technologies Inc (označení v mimoburzovním systému Nasdaq: RWDT) a Siebel Systems Inc (Nasdaq: SEBL) oznamují, že RWD přistoupila k programu Alliance společnosti Siebel, aby mohla nabízet integrační a poradenské služby k nosným produktům společnosti Siebel v oblasti odbytu, marketingu a zákaznických služeb v Severní Americe a v Evropě.

Jako člen programu Siebel Alliance Program může RWD nyní nabízet integrační služby zákazníkům společnosti Siebel a rozšiřovat jejich přístup k velkému množství informací uložených a spravovaných v neslučitelných odkazových systémech. Zákazníci společnosti Siebel mohou těžit z rozsáhlých zkušeností s rozvojem, integrací a rozmísťováním široké škály řešení, včetně webových aplikací, systémů ERM, řešení ERP, zavedených systémů na podporu výkonu, řešení řízení dovedností a dálkových diagnostických systémů pro velké a globální koncerny. Siebel a RWD budou společně dodávat výrobky a služby, které budou organizacím pomáhat s výstavbou a řízením jejich zákaznických vztahů.

"Naši klienti neustále pracují na rozšiřování svých možností za pomoci vyhledávání nových zákazníků, přičemž již získané zákazníky si udržují," řekl Jeff Wendel, viceprezident pro informační technologie ve společnosti RWD. "To znamená, že potřebují zvýšit odbyt a marketingové možnosti a nabízet příkladnou zákaznickou službu, která bude jejich podnikání charakterizovat. Siebel a RWD budou společně pracovat na poskytování rozšířených a přizpůsobitelných řešení, která budou vyhovovat specifickým potřebám zákazníků našich klientů."

"RWD má obrovské zkušenosti s pomocí velkým klientům při úspěšném zavádění technologických řešení nezbytných pro dosažení předpokládaného cíle," prohlásil viceprezident Siebel Alliances Bruce Cleveland. "Mají výbornou pověst, především u velkých výrobců, při poskytování řešení založených na výkonu, která přinášejí výrazné a hmatatelné výsledky. Mají zkušenosti a výbornou pověst ohledně kvality a naplňování potřeb klientů. Integrace odbytu, marketingu a aplikací zákaznických služeb společnosti Siebel společně se zkušenostmi se zálohováním, ERM, zpracováním a Internetem, které má RWD, bude skvělou kombinací k poskytování potřeb klientů napříč rozličnými obory."

Společnost RWD Technologies má sídlo v Columbii v americkém státě Maryland a k její specializaci patří vývoj řešení produktivity zaměřené na výkon pro velké podniky, jejichž zaměstnanci technologii používají k úspěšnému zvládnutí úkolů. Naše služby zahrnují strategické konzultace, řešení informačních technologií, obchodní řešení s možností připojení k webu, řešení řízení podnikových vztahů, podporu při zavádění podnikových systémů, konzultace o štíhlé výrobě, zlepšení výrobního procesu, změnu řízení, objednávkovou podporu výkonu, systémy pro řízení dovedností a dokumentační řešení. RWD byla založena v roce 1988 a nyní zaměstnává více než 1000 lidí ve 14 zastoupeních po celém světě, která podporují velké organizace z více než 20 odvětví, včetně automobilového, chemického, finančních služeb, petrochemického, farmaceutického, telekomunikačního, rozvodného a sektoru veřejných služeb. Bližší informace o společnosti RWD jsou na webové stránce www.rwd.com.

O společnosti Siebel Systems, Inc

Siebel Systems, Inc., (Nasdaq: SEBL) je přední světový dodavatel softwarových systémů Enterprise Relationship Management. Siebel Systems poskytuje integrovanou rodinu odbytu, marketingu a softwaru pro aplikace zákaznických služeb pro odvětvový odbyt, zákaznické služby, prodej po telefonu, telemarketing, odvětvové služby, prodejce v rámci třetích stran a samostatné služby e-commerce na bázi Internetu. Výrobky Siebel Systems jsou navrhovány tak, aby vyhovovaly požadavkům malých, středních i velkých podniků. Kontaktní místa pro odbyt i služby poskytované společností Siebel Systems jsou vytvářeny místně ve více než 20 zemích a jsou dostupná prostřednictvím celosvětové sítě Internet na adrese: www.siebel.com.

Kontakt pro média:

RWD Technologies, Inc., Johnny T. Baker, viceprezident divize Business Development. Telefonní číslo (USA) (770) 753-3170, email jbaker@rwd.com

Siebel Systems, Inc., Tamara Ireland Stone, ředitelka Public Relations, telefonní číslo (USA) (650) 295-5455, email tstone@siebel.com

RWD a RWD Technologies, Inc. jsou registrované obchodní známky. Siebel je obchodní známka společnosti Siebel Systems, Inc. a lze ji zaregistrovat pouze za určitých právních předpokladů. Všechna jména zmíněných společností jsou použita pouze z důvodu identifikace a mohou být obchodními značkami jejich oprávněných majitelů.

ots Original Text Service: RWD Technologies, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Johnny T. Baker, viceprezident divize Business Development v RWD Technologies, Inc., telefonní číslo (USA) 770- 753-3170, nebo jbaker@rwd.com; nebo Tamara Ireland Stone, ředitelka Public Relations společnosti Siebel Systems, Inc., telefonní číslo (USA) 650-295-5455, nebo tstone@siebel.com

Webová stránka: http://www.siebel.com

Webová stránka: http://www.rwd.com

Klíčová slova RWD Technologies

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.