Venezuelský distributor společnosti InterVoice-Brite získává zakázku na platformy síťových služeb/venezuelský poskytovatel telekomunikačních služeb rozšíří kapa

Společnost InterVoice- Brite, Inc. (Nasdaq: INTV) dnes oznámila, že OLTP Voice Systems, jeden z jejích distributorů, dostal zakázku od jednoho venezuelského poskytovatele telekomunikačních služeb na rozšíření dosavadních předplacených služeb bezdrátové telefonie. Tato zakázka je poslední v řadě zakázek od tohoto poskytovatele na platformy InterVoice-Brite s mnoha funkcemi a aplikacemi, které umožní telekomunikační společnosti uspokojit potřeby na rychle rostoucím trhu bezdrátových předplacených služeb. Systémy budou dodány během třetího čtvrtletí fiskálního roku společnosti InterVoice-Brite.

"Tato zakázka posiluje naše postavení jako předního dodavatele telekomunikačních řešení pro latinskoamerický trh," uvedl Fred Rodriguez, viceprezident a výkonný ředitel pro Latinskou Ameriku ve společnosti InterVoice-Brite. "Těší nás spolupráce s OLTP Voice Systems, která umožní telekomunikační společnosti rozšířit svůj dosah na tomto trhu s rychlým růstem."

O společnosti InterVoice-Brite, Inc.

InterVoice-Brite je světovou přední společností v oblasti technologií pro automatizaci hovorů. InterVoice-Brite, která má certifikaci ISO 9001, nabízí vyspělá řešení pro interaktivní odpovídací systémy, řízení informačních firemních středisek a pro aplikace s identifikací řeči. Společnost také nabízí široký sortiment vyspělých síťových služeb, například služby předplaceného volání, vyspělé zasílání zpráv a řešení inteligentních sítí. InterVoice-Brite má sídlo v Dallasu v Texasu a už dodala více než 16.000 systémů do více než 65 zemí na celém světě. Více informací o InterVoice-Brite a jejích řešeních najdete na webové stránce http://www.intervoice-brite.com.

ots Original Text Service: InterVoice-Brite, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Rob-Roy J. Graham, Chief Financial Officer, 972-454- 8712, nebo email rgraham@intervoice.com, nebo Carol Wingard, Vice President, Marketing, 972-454-8250, nebo email cwingard@intervoice.com, oba z InterVoice-Brite, Inc.

Webová stránka: http://www.intervoice-brite.com

News Aktuell tel.: +49 40 4113-2866

Klíčová slova PROTEXT-InterVoice-Brite-OLTPVoiceSystem

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.