Společnost Sports.com Limited oznamuje dosažení hranice miliónu vstupů na její domovskou internetovou stránku

Sports.com Limited, dceřinná společnost firmy SportsLine.com, Inc., zaznamenala na své domovské stránce na internetu hranici jednoho miliónu vstupů denně. Podle výsledků statistického šetření společnosti ABC Electronic navštívilo za uplynulý měsíc stránku Sports.com (http://sports. com) 31 miliónů zákazníků. Pro porovnání: internetové stránce společnosti SportsLine trvalo totéž 22 měsíců. Až dva roky po zpřístupnění stránky v červnu 1995 se na ni začalo pravidelně připojovat milión lidí denně. V uplynulých dvou měsících se už počet zákaznických vstupů na stránku SportsLine zvýšil na 13 miliónů denně.

Žádná jiná stránka v Evropě věnovaná sportu se netěší takovému zájmu, jako Sports.com. "Fakt, že jsme se tak rychle dostali na vrchol, svědčí o kvalitách a zájmu našich zaměstnanců, jejichž zásluhou se ze Sports.com stala světově uznávaná značka," míní Tom Jessiman, člen vedení společnosti Sports.com. "Chceme využít našeho rychlého startu k expanzi na evropský trh."

O společnosti SportsLine.com, Inc.

SportsLine.com, Inc. je jedna z vůdčích společností, která se zabývá provozováním stránek se sportovní tématikou na internetu. SportsLine.com, Inc. dnes představuje více než 400.000 stránek s informacemi o sportu, zábavě a obchodu. Společnost byla založena v roce 1994. Tehdy byla zaregistrována po názvem SportsLine USA, Inc., k přejmenování na SportsLine.com, Inc. došlo až letos. Její vlajková loď, kterou je stránka Internet sports service (http:// cbs.sportsline.com) byla přejmenována na CBS Sportsline v březnu roku 1997 po dohodě se CBS Sports. SportsLine.com, Inc. provozuje oficiální stránky baseballové ligy MLB, golfových turnajů okruhu PGA a ligy amerického fotbalu NFL. Letos v květnu zahájila společnost expanzi na evropský trh, prostřednictvím svého majoritního vlastníka, společnosti Sports.com Limited.

O společnosti Sports.com Limited

Sports.com Limited, dříve známá jako SportsLine Europe, byla založena v květnu letošního roku jako společnost operující v Evropě, jejíž majoritním vlastníkem je SportsLine USA, Inc. Jisté menšinové procento akcií je v držení IMG, Intel Corporation, MediaOne Ventures a Reuters. Stránka Sports.com (http://sports. com) byla zpřístupněna letos v srpnu a obsahuje odkazy na stránky http://football.sports.com, http://rugby. sports.com a http://france.sports.com. Sports.com je oficiální partner stránky fotbalového klubu Manchester United (http://manutd.com) a oficiální stránky mistrovství světa v ragby (http://rwc99.com).

Upozornění: Toto prohlášení obsahuje informace vycházející ze statistik, které mohou být nepřesné. Aktuální hodnoty čísel, uvedených ve statistikách, se mohou od těch zde uveřejňovaných i diametrálně lišit. Skutečnosti, které způsobují rozdíly ve výsledcích jednotlivých měření, mohou být způsobeny mimo jiné růstem konkurence, růstem počtu uživatelů internetu, změnami technologie a měnícím se úspěchem produktů společnosti na trhu. Případní investoři jsou tímto upozorňováni na všechny rizika z toho plynoucí.

SportsLine.com, Inc. najdete na internetu také na adrese: http://www.newsaktuell.de, kontaktními osobami jsou: Larry Wahl, ext. 7225, nebo Kathy Bradleyová, ext. 7519, nebo Alex Reithmiller, ext. 7535, všichni jsou zaměstnanci SportsLine.com, Inc., (USA) tel. 001-9543512120.

Klíčová slova PROTEXT-Sports.com

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Kultura
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.