Bezpečná navigace s anténou GPS

Švédský výrobce antén, Carant Antenn AB, vyvinul novou anténu GPS pro satelitní navigaci. Nová anténa je určena pro automobily, čluny a ruční přijímače. Může být také použita u všech typů přijímačů GPS. (Foto: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19991102/HSTU039)

GPS (Global Positioning System) je schopný určit polohu s přesností 50 až 100 metrů prostřednictvím satelitní komunikace. Anténu GPS společnosti Carant je možné připevnit na jakýkoli povrch díky vestavěné uzemňovací rovině. Anténa je pasivní a proto nevyžaduje zdroj. Je k dostání s magnetem nebo pro instalaci napevno. Magnetická anténa GPS Carant má nejmenší rozměry na trhu, její průměr je pouze 49 mm. Díky své velikosti je magnet výjimečně silný a je vybaven pryžovou obrubou, aby se zabránilo poškození instalačního povrchu.

Carant GPS pro pevnou instalaci může být použita na panelu o tloušťce 0-5 mm. Upevnění je zjednodušeno tím, že základna odpovídá standardnímu průměru otvorů 19 mm. Anténu je možné rychle nainstalovat díky bajonetové příchytce.

Anténa Carant GPS prošla přísnými ekologickými testy a odolává vysokým rychlostem, vysokým hladinám vlhkosti, silniční soli a teplotám pod nulou. Anténa bude v obchodech k dostání na jaře.

Antény GPS se budou hlavně používat v taxících, sanitkách, u dopravních firem, na člunech, v pronajatých vozech atd. Anténa GPS může také pomoci při vyhledání ukradeného vozidla.

Carant Antenn AB - prezentace společnosti 1999

Podnikatelská koncepce

Carant Antenn AB vyvíjí, vyrábí a prodává antény a příslušenství pro bezdrátovou komunikaci a automobilový průmysl.

Společnost

Carant se zabývá výrobou antén už 30 let. Od samého začátku se Carant soustředil na vývoj vysoce kvalitních produktů, které splňují nejpřísnější technické specifikace a nabízí novátorská řešení konstrukce a výroby. Carant sleduje technický vývoj na poli bezdrátových spojů a za léta získal komplexní zkušenosti o mobilní a pevné bezdrátové telefonii a datové komunikaci.

Výrobky

Antény Carant se skládají z koncových, pevně montovaných a vozidlových antén, které vyhovují různým telekomunikačním aplikacím a standardům. Carant dodává antény celosvětového standardu i antény přizpůsobené požadavkům zákazníků. Carant nabízí anténová řešení pro uspokojení trhu.

Obrat

Plánovaný obrat ve fiskálním roce 1999/2000 je 70 miliónů SEK. Na tomto celku má většinu vývoz.

Zaměstnanci

Společnost zaměstnává 60 osob.

Výkonný ředitel: Christer Nylund

Marketingový ředitel: Roland Hagg ots Original Text Service: Carant Antenn AB Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Christer Nylund, výkonný ředitel Carant Antenn, +46-08-792-92-00, nebo fax +46-08-792-06-77, nebo market.dept@carant.se/ Foto: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19991102/HSTU039 NEWSdesk: http://www.newsdesk.com PRN Photo Desk, +1 888-776-6555 nebo +1 201-369-3467/ Webová stránka: http://www.carant.se/

Klíčová slova PROTEXT-Carant Antenn-anténa GPS

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.