Anacomp uvádí program na údržbu devítistopé pásky

Společnost Anacomp Inc, která je světovou jedničkou v oblasti řešení správy informací, dnes informovala o uvedení celosvětového servisního programu pro devítistopé pásky a příbuzná zařízení. Anacomp vyrábí devítistopé pásky a další magnetická média již více než dvě desetiletí a prodává je pod značkami Graham(R), Dysan(R), StorageMaster(R) a Memorex (R).

Anacomp je jedním z největších zbylých poskytovatelů páskových médií s otevřenou cívkou a jejích oprav na světě. Servisní organizace Anacompu, která po celém světě zahrnuje více než 500 vyškolených odborníků včetně skladů náhradních dílů, zákazníkům nabízí globální dosah a zdroje potřebné k údržbě množství systémů a zařízení.

Prostřednictvím svého programu na údržbu Anacomp poskytuje nové i renovované devítistopé mechaniky a hlavy, běžnou údržbu včetně náhradních dílů, značková devítistopá média a služby konverze dat pro tisíce společností, které se stále spoléhají na devítistopé pásky pro univerzální vzájemnou výměnu dat.

"Anacomp má zdroje a schopnosti k poskytování kompletních řešení pro údržbu devítistopých pásků," prohlásil Michael Harris, viceprezident marketingu v divizi nauky o magnetismu ve společnosti Anacomp. "S rozsáhlými zkušenostmi a 70 servisními centry v celém světě má Anacomp jedinečné předpoklady k poskytování podpory společnostem, které využívají pásky s otevřenou cívkou jako nezbytnou součást vlastní správy informací."

Tím, že poskytuje služby tisícům klientů po celém světě, spravuje Anacomp více klientských dokumentů, než kdokoliv jiný ve světě. Společnost je vedoucím poskytovatelem služeb "outsourcingu" v oblasti správy dokumentů, digitálních a analogových systémů pro správu informací, konzultačních služeb a technické podpory. Pro více informací můžete navštívit webovou stránku společnosti Anacomp na adrese www.anacomp.com nebo zavolat na číslo (619) 679-9797.

Informace v této tiskové zprávě mohou obsahovat výhledová tvrzení podle zákona Private Securities Litigation Reform Act z roku 1995. Tato výhledová tvrzení podléhají známým i neznámým rizikům, nejistotám a ostatním faktorům. Ty mohou zapříčinit, že vlastní výsledky mohou být zcela odlišné od těch, které byly těmito výhledovými tvrzeními předpokládány. Taková rizika, nejistoty a ostatní důležité faktory zahrnují: obecné hospodářské a podnikatelské podmínky, trendy v odvětví, kapacitu odvětví, existenci konkurence, náklady na suroviny a na jejich dostupnost, měnové fluktuace, ztrátu významných zákazníků, změny obchodní strategie, dostupnost, podmínky a rozmístění kapitálu, dostupnost kvalifikovaného personálu a změny, nedodržování anebo neschopnost vyrovnat se s vládními nařízeními. Tiskové zprávy společnosti Anacomp jsou distribuovány prostřednictvím agentury PR Newswire a lze je získat i na internetu (www.anacomp.com anebo www.prnewswire.com) nebo faxem na vyžádání (800-758-5804, linka 054532). Anacomp je registrovaná ochranná známka společnosti Anacomp Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Kontakt: Média: Julie Miller, Public Relations, 619-848-5402, jamiller@anacomp.com; Analýzy: Nancy Vandeventer, Investor Relations, 800-350-3044, nvandeventer@anacomp.com; nebo Magnetics contact: Janice Kall, jkall@anacomp.com, all of Anacomp, Inc. Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/054532.html nebo fax, 800-758-5804, ext. 054532 Webová stránka: http://www.anacomp.com

Klíčová slova Anacomp

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.