P&G nabídla matkám olympioniků jedinečnou životní zkušenost

P&G nabídla jako "poděkování matkám olympioniků" speciální vstupenky na zahajovací ceremoniál Olympijských her, díky kterým matky olympioniků mohly vidět své děti v zahajovacím průvodu národů

Firma Procter & Gamble (index NYSE:PG), celosvětový partner Olympijských her, netradičním způsobem "poděkovala matkám olympioniků", kteří se účastní Olympijských her v Londýně 2012.

Firma P&G pozvala více než 60 matek olympijských sportovců k účasti na zahajovacím ceremoniálu Olympijských her, aby mohly s hrdostí sledovat své syny a dcery v průvodu národů. Vstupenky na tuto akci byly maminkám sportovců poskytnuty jako dárek a překvapení při zahájení akce P&G Family Home dne 25. července, v rámci kampaně Thank You Mom (Děkujeme, mami).

“Jsme rádi, že jsme se mohli spolu s tolika maminkami zúčastnit této nezapomenutelné akce,” řekl Marc Pritchard, ředitel firmy P&G pro globální značku. “Ony mají na úspěchu svých dětí nemalé zásluhy, a tak je jenom logické, že by zde měly být a oslavit tuto významnou chvíli.”

Christiane Despatie, matka sportovce Alexandra Despatiea, řekla: "Je to skvělé, protože mnoho matek a rodin by zde z rodinných nebo finančních důvodů nemohlo být. Naštěstí firma P&G oceňuje matky z celého světa, a tak jsme zde, abychom oslavily naši práci matky. Moc firmě P&G děkuji!”

Kampaň firmy P&G s názvem Thank You Mom (Díky, mami) uznává a oslavuje matky sportovců a děkuje jim za všechno co dělají. Tato akce je součástí celosvětového partnerství firmy P&G s Mezinárodním olympijským výborem (MOV). Je to největší kampaň ve 175-leté historie firmy P&G a poběží až do konce Olympijských her.

Předtím než se zúčastnily zahajovacího ceremoniálu, pozvala firma P&G maminky do svého salónu ve Wella Studio, který firma otevřela za účelem péče o sportovce a jejich rodiny během Olympijských her. Firma P&G v rámci své kampaně Thank You Mom vybrala tým špičkových expertů na kosmetiku a péči o vlasy, které poskytují zájemcům profesionální služby, včetně stříhání a barvení vlasů od Wella Professionals, úpravy účesů pro volný čas od Pantene(R), péči o muže od Head Shoulders(R), Gillette(R) a Braun(R), poradenství v péči o pokožku Olay(R) a líčení a lakování nehtů od Max Factor(R).

Kampaň s názvem „Děkuju ti, mami“, která se v dubnu rozeběhla na všech mediálních kanálech a také v prodejnách, potrvá až do srpna. Výrobky značky P&G s olympijskou tématikou se prodávají v milionech obchodů na celém světě. Jako součást kampaně se P&G také rozhodla investovat částku 5 milionů dolarů na podporu sportovních programů pro mladé, kterou chce získat z peněžitých darů a také poskytnutím určitého procenta z tržeb za prodej hlavních značek firmy, včetně například značek Pampers(R), Tide(R), Gillette a Pantene.

Pro úplný seznam všech aktivit a informací týkajících se P&G kampaně „Děkuju ti, mami“, obsahující fotografie a videa, navštivte http://www.PGThankYouMomMediaCenter.com.

O P&G

P&G se dotýká a zlepšuje životy 4,4 miliardy lidí po celém světě se svým portfoliem důvěryhodných a kvalitních značek. Hlavními značkami společnosti jsou Pampers(R), Tide(R), Ariel(R), Always(R), Whisper(R), Pantene(R), Mach3(R), Bounty(R), Dawn(R), Fairy(R), Gain(R), Charmin(R), Downy(R), Lenor(R), Iams(R), Crest(R), Oral-B(R), Duracell(R), Olay(R), Head & Shoulders(R), Wella(R), Gillette(R), Braun(R), Fusion(R), Ace(R), Febreze(R), Ambi Pur(R), SK-II(R) a Vicks(R). P&G podniká ve více než 80 zemích světa a dodává své značky do 180 zemí celého světa. Navštivte pg.com pro poslední novinky a více informací o P&G a jejích značkách.

Kontaktní informace

Centrální tisková kancelář P&G

Central Press Office

+44 020 3657 7734

PG2012.im@pg.com

Zdroj: Procter & Gamble

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

http://www.businesswire.com/news/home/20120728005006/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Británie-kosmetika-olympijské-firmy-Procter & Gamble

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Sport
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.