MG Solutions uvádí do prodeje ePlan-IT

Po shlédnutí schopností "ePlan-IT" firmy MG Solutions vždycky hovor začíná "Jaká velká myšlenka." Nyní MG Solutions bere evropský automobilový průmysl na nový "Autobahn" - informační dálnici, známou jako WorldWide Web. Premiéra "ePlan-IT" denního podpůrného softwarového balíku, přátelského k uživateli, účinného a dodávaného na zakázku, zřejmě bude vyvolávat stejnou odpověď v každé představitelné situaci. "ePlan-IT" je pro MG Solutions prvním z řady podnikatelsky a zákaznicky založených softwarových produktů. "ePlan-IT" slouží jako kalendář, obrazovkový ukladač/plánovač a nástroj pro vzkazy, který se integruje s Outlook Express společnosti Microsoft a používá běžnou mediální ukládací technologii.

(Foto: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19991101/HSM008a )

(Foto: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19991101/HSM008b )

Marketing pro obrazovkový ukladač/plánovač "ePlan-IT" bude rozsáhlý a ten bude používán pro znázornění specifických informací o vaší společnosti, ale i pro připomenutí zákazníkovi ujednání, automobilových služeb, poprodejních produktů, včetně dealerových přídavků, pojištění a běžných tržních příležitostí. To dělá z "ePlan-IT" mocný tržní nástroj 365 dní v roce. Výrobce a dealer nyní mohou vzájemně komunikovat se svou zákaznickou základnou pomocí Internetu a ukládací technologie "ePlan-IT". To bude aktuální pro zákazníka, místního prodejce a výrobce. Produkt "ePlan-IT" je nyní na trhu v USA, ale i v Evropě a dalších částech světa.

Přitom, že rok 1999 znamená tři roky podnikání v odvětví softwaru a služeb IT, prosazuje se nyní MG Solutions jako kvalifikovaný lídr v IT na mezinárodní trhu uvedením svého prvního zákaznického softwarového produktu - "ePlan-IT". MG Solutions má značné německé dědictví a dosahuje rekordů ve vývoji a zpracování komerčního softwaru i průmyslových systémů a řešení. Pozornost MG Solutions se nyní obrací na mezinárodní, ale i na domácí podnikání.

Když výkonný ředitel Michael Giske zakládal MG Solutions, přinesl se sebou zkušenost a silné vztahy založené prací na projektech s takovými společnostmi, jako jsou Apple, Porsche, Disney Interactive, AT&T a Star Quest. Velkým přínosem pro společnost je také spoluzakladatel Patrick Hayes, který si přinesl velké zkušenosti ze softwarového inženýrství a vývoje z působení u EDS a General Motors. Odbornost MG Solutions, která nyní patří mezi příběhy rychlého úspěchu časopisu INC Magazine, se trvale rozšiřuje a dovoluje jí zakládat zákaznické vztahy s takovými společnostmi, jako jsou Hewlett Packard, NCR, Fuelman- Gascard a BF Goodrich Aerospace. Tato historie dovoluje GM Solutions sebevzdělávat se v oblasti nejnovější a nejmodernější technologie a dále pomáhat svým klientům ve vertikálním provádění jejich podnikání.

Pro další informace o "ePlan-IT" a dalších softwarových produktech a řešeních IT navštivte laskavě webovou stránku společnosti na www.ePlan-IT.com nebo volejte pana Egnera, ředitele pro rozvoj podnikání na číslo 760-918-1580, linka 110. ots Original Text Service: MG Solutions Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: William Egner, Business Development z MG Solutions, 760- 918-1580 linka 110 Foto: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19991101/HSM008a PRN Photo Desk, 888-776-6555 nebo 201-369-3467 Foto: NewsCom: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19991101/HSM008b PRN Photo Desk, 888-776-6555 nebo 201-369-3467 Webová stránka: http://www.mg-solutions.com

Klíčová slova PROTEXT-MG Solutions-ePlanIT

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.