Velká cena ve standardních a latinsko-amerických tancích

Sdělení Studia Bohemia:

Pražská divize Českého svazu tanečního sportu si Vás dovoluje pozvat na Velkou cenu hotelu Hilton a Deníku Sport ve standardních a latinsko-amerických tancích pořádanou v neděli 7. listopadu 1999 (soutěž od 10:00 do 17:00, galavečer od 18:00 do 22:00) v hotelu Hilton, kongresový sál, Pobřežní 1, Praha 8.

Více než 150 tanečních párů tř. M, A, B, junioři do 14 a do 16 let, mládež do 18 let z celé České republiky bude soutěžit o Velkou cenu hotelu Hilton a Deníku Sport.

Od nepaměti bylo naše krásné hlavní město Praha centrem společenského dění. Těší nás, že taneční páry můžeme přivítat v Praze v reprezentativním prostředí hotelu Hilton.

Hotel Hilton se stal již tradičním místem setkání nejen tanečních párů, ale i příznivců a významných osobností sympatizujících s tanečním sportem. Tato akce je vždy přehlídkou mládí, krásy, půvabu, elegance, hudby a pohybu.

Letos, kdy vstupujeme do sezóny společenských večerů, zajímavých galaprogramů a plesů, připravili pořadatelé den plný hudby a tance s galavečerem s doprovodným programem, v rámci kterého budete moci zhlédnout i módní přehlídky našich předních návrhářů.

Rozhodnete-li se přijmout naše pozvání, čeká Vás velkolepá vzrušující podívaná, kde budete obdivovat styl, vzrušující hudbu, nádherné kostýmy, ale i nespoutaný temperament v latinsko- americkém rytmu. Budete svědky noblesy a elegance ve standardních tancích i sportovního zápolení.

Informace o programu a předprodej vstupenek, tel.: (02)870376. Pro novináře a fotoreportéry je připraveno tiskové středisko. Vaši akreditaci sdělte na fax: (02)878035 - J. Holý

Za Studio Bohemia Jiří Ševčík

Klíčová slova PROTEXT-tanec-Studio Bohemia

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.