Nákupní park HANÁ nabízí nový sortiment pro domov

V nákupním parku HANÁ v Olomouci, který se specializuje na sortiment "Vše pro váš domov“, byla otevřena nová prodejna nábytku Möbelix. Zákazníci ve dvou patrech na ploše o velikosti 8 090 m2 najdou více než 2 500 druhů nábytku a příslušenství pro obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje či kuchyně, ale také servis plánování kuchyní nebo montážní servis. Bonusem pro každého, kdo navštíví tento nákupní park, je pak služba zpětného odběru elektrozařízení. Zákazník tak může v pohodlí vyřídit i tuto záležitost, aniž by musel do specializovaného střediska rozvodných závodů. Celkový prostor nákupního parku je 19 000 m2. Tento nájemce spolu s nábytkem JENA generuje zvýšení návštěvnosti celého projektu díky silné marketingové podpoře orientované na produkt a cenu.

"Za prvních pět otevíracích dní navštívilo náš obchod 30 000 zákazníků a plán obratu v den otevření byl proti očekávání překročen o 20%," hodnotí spokojeně vstup do nákupního parku Haná Olomouc vedoucí prodejny Möbelix, Michal Sedláček.

"Náš retail park je na střední Moravě jedinečný svou koncepcí zaměřenou na domov a bydlení. Ve specializovaných prodejnách návštěvníci nakoupí vše pro dům a byt na jednom místě,“ uvádí Martin Crha, manažer parku HANÁ. "Obsazenost retail parku dosahuje 93 % a stále se objevují noví zájemci. Naše obchodní zóna je specifická nejen umístěním, protože zasahujeme velkou spádovou oblast střední Moravy, ale také nabízeným sortimentem - vše pro domov. Proto jsme atraktivním místem jak pro zákazníky, tak pro obchodníky," dodává Crha.

Do budoucna nákupní park chystá další podporu zvoleného motta VŠE PRO VÁŠ DOMOV tak, aby noví nájemci ještě více obohatili současnou skladbu nabízeného sortimentu a služeb.

Informace pro média:

Vlastníkem Nákupního parku HANÁ je společnost Pradera se sídlem v Londýně. Pradera - AM PLC byla založena v roce 1999 jako specializovaná manažerská společnost zabývající se správou realitních fondů pro kontinentální Evropu. Společnost PRADERA má zastoupení v Aténách, Bukurešti, Istanbulu, Londýně, Lucemburku, Madridu, Miláně, Varšavě a v Praze. Aktuálně spravuje portfolio více než 48 nemovitostí o celkové pronajímatelné ploše více než 900 000 m2, s více než 1 900 nájemci ve střední a východní Evropě (ČR, Polsko, Rumunsko) včetně Turecka, 11 projektů shopping center a dva retail parky.

Retail Park Haná se nachází na západním okraji Olomouce, ve velmi dobře dostupné lokalitě nákupní zóny, která kromě retail parku nabízí i obchodní centrum Haná s 60 jednotkami s hypermarketem Tesco, restauraci McDonalds a také supermarket Terno. Retail Park Haná, největší nákupní park v regionu, nabízí na celkové ploše téměř 19 000 m2 16 velkoplošných prodejen s klíčovými nájemci JENA nábytek, Electro World, Asko, Okay, Koberce Breno, Siko, JYSK a další. Skladbou nájemců tak Retail Park Haná nabízí zákazníkám vše pro jejich domov.

Kontakt:

Martin Crha

Centre Manager

Tel.: +420 724 143 130

e-mail: martin.crha@cbre.com.cz

http://www.nphana.cz

Klíčová slova ČR-trh-nábytek-firmy-Möbelix-Nákupní park HANÁ-Stance Communications

Oblast
Olomoucký (ol)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.