Anchor dodá Thomsonu přepínače pro videoservery Nextore

Společnost Ancor Communications Inc. (Nasdaq: ANCR), jednička na poli výroby produktů pro kanály z optických vláken, dnes oznámila uzavření globální dohody o poskytování originálního zařízení týkající se jejích přepínačů GigWorks(TM) MKII Fibre Channel switches pro studiové servery Nextore společnosti THOMSON Broadcast Systems. přepínače umožní zákazníkům Thomsonu přístup k velkému objemu digitálního videa a audia prostřednictvím videoserverů s rychlostí až jednoho gigabitu za sekundu na každém z portů přepínače.

THOMSON Broadcast Systems, dceřiná společnost společnosti THOMSON multimedia, začlení přepínače Ancor pro posílení sítí oblastí pamětí (storage area networks - SAN) na podporu svých studiových serverů Nextore. Servery umožní zákazníkům ukládat video a audio v digitální formě pro nákup, produkci, postprodukci, archivaci a vysílání.

"Vybrali jsme si Ancor jako našeho dodavatele přepínačů vláknových kanálů, protože jejich přepínače nám umožní odstupňovat kapacitu našich SAN od malých až po velmi veliké podle potřeb zákazníků," uvedl Serge Daulard, vedoucí výzkumu a vývoje společnosti. "Naši zákazníci si průběžně přesunují obrovská množství dat a SAN na bázi směrovačů (hubs) jsou neadekvátní. Naštěstí přepínače Ancor ruší limity pro ukládání videoinformací, což zvyšuje na celopodnikové úrovni produktivitu."

THOMSON je první významnou společností v Evropě, která použije přepínače Ancor, i když servery Nextore prodává po celém světě.

"Už se dlouho zabýváme trhem ukládání videa do paměti, který předchází ukládání paměti v sítích, takže jsme rozpoznali příležitost pomoci zákazníkům k rychlejšímu a efektivnějšímu přístupu k digitálnímu videu než kdy předtím," uvedl výkonný ředitel Ancor Ken Hendrickson. "THOMSON je pro nás partnerem světové třídy, který může dodávat Fibre Channel SAN video zákazníkům na celém světě."

Jedna významná společnost produkující video ve Spojených arabských emirátech už používá sítě SAN na základě přepínačů Ancor instalované společností THOMSON Broadcast Systems a zvýšila tak produkci o 35 procent. Systém s pěti přepínači poskytuje do paměti přístup 44 serverům. Protože systém Nextore je používaný v celém procesu výroby, celý podnik zákazníka má prospěch ze zvýšené produktivity, kterou přepínače Ancor poskytují.

Podle společnosti THOMSON k dalším faktorům vybrat si přepínače Ancor patří vysoká úroveň vzájemné možnosti spolupráce přepínačů Ancor s dalšími produkty SAN a také funkce přepínačů, které pomáhají správcům sítí rychlou implementaci a správu SAN, jako jsou porty s automatickou konfigurací a včleněné řízení přepínačů.

Přepínače Ancor jsou okamžitě dostupné pro zákazníky Nextore na celém světě.

O přepínačích Fibre Channel společnosti Ancor

Přepínače Fibre Channel společnosti Ancor jsou spolehlivá zařízení s vysokou mírou odstupňovatelnosti kapacity, které spojují více ¨serverů a paměťových zařízení do sítí s paměťovými oblastmi. Vyspělá čipová technologie Ancor podporuje takové funkce, jako je tzv. hard zoning pro vynikající bezpečnost dat a konfigurace Multistage, které umožňují růst SAN a přitom zachovávají vysoký výkon a spolehlivost paměťové sítě. Přepínače Ancor jsou k dostání v konfiguraci jak s osmi tak 16 porty a prodávají se distributorům originálních zařízení a SAN.

O společnosti Ancor Communications

Ancor Communications Inc. dodává přepínače GigWorks(TM)Fibre Channel s vysokým výkonem pro sítě s paměťovými oblastmi(SAN). K zákazníkům společnosti patří Sun Microsystems, Hitachi Data Systems a MTI a také prodejci sítí SAN. Společnost začala první dodávat přepínače Fibre Channel a jako první překročila hranici výkonu jednoho gigabitu. Ancor, která má certifikát kvality ISO 9001, je členem sdružení výrobců kanálů z optických vláken (Fibre Channel Industry Association), aliance průmyslu paměťových sítí (Storage Networking Industry Alliance), výboru pro standardy ANSI a konsorcia pro vlákonvé kabely při univerzitě v New Hampshire (University of New Hampshire Fibre Channel Consortium) na podporu standardů a vzájemné propojitelnosti v oblasti kabelů z vláken. Informace o společnosti Ancor jsou k dispozici na webové stránce http://www.ancor.com .

O společnosti THOMSON broadcast systems

THOMSON broadcast systems, dceřiná společnost firmy THOMSON multimedia, vyvíjí, vyrábí a prodává vysílací zařízení pro kompletní řetěz přenosu digitálního obrazu včetně produkce a postprodukce, přenosu a vysílání. THOMSON broadcast systems také zajišťuje řešení na klíč kompletních systémů (studia pro produkci a postprodukci, přehrávání televizních kanálů, automobily OB a SNG, digitální koncovky pro satelitní, kabelové a pozemní vysílání).

Výhledová tvrzení, jak jsou definována v Zákoně o reformě soukromých obchodů s cennými papíry z roku 1995 (Private Securities Litigation Reform Act) se vyznačují rizikovými faktory, uváděnými v dokumentech společnosti Ancor Communications, Inc. a ve zprávě ADIC, kterou společnost předkládá americké Komisi pro burzy a cenné papíry (SEC).

Prohlášení v tomto sdělení pro tisk týkající se trhu a budoucích nákupů a prodejů produktů Ancor společností THMSON jsou výhledová tvrzení. Nemůžeme zaručit rozsah skutečného trhu, načasování nebo množství nákupu výrobků Ancor společností THOMSON. K faktorům, které mohou ovlivnit schopnost společností Ancor a THOMSON dosahovat výsledků, vyplývajících z takových výhledových tvrzení, patří například to, zda Ancor, v souvislosti s dozráváním trhu vláknových kanálů, bude schopen nadále poskytovat technologii a funkce požadované na trhu SAN anebo zda naše výrobky budou vyhovovat potřebám našich zákazníků. Další faktory jsou nastíněny v rizikových faktorech, popisovaných v našich zprávách předkládaných SEC.

ots Original Text Service: Ancor Communications Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Mary Miller, Ancor Communications (USA) 612-932- 4071, nebo marym@ancor.com; nebo Aaron Pearson, Shandwick International (USA) 612-841-6217, nebo apearson@shandwick.com, za Ancor Communications

Webová stránka: http://www.ancor.com

Klíčová slova PROTEXT-Ancor-Thomson

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.